Ankaradaki Lks Evler , Ankaradaki Villalar , Ankaradaki Rezidanslar , Ankaradaki Oteller , Ankaradaki zel Hastaneler , Ankaradaki zel Okullar , Ankara TOK , Ankara KPTA , Mortgage , Konut Kredileri

Ankarada Lks Yaam , Lks Evler , zel Hastaneler , zel niversiteler , Cafeler
Ankara |  Ankarann Tarihi |  Ankara Bykehir Belediyesi |  Ankara Resimleri |  Ankara Ticaret Odas
Ankara Kalesi |  Atakule |  Ankara nemli Telefonlar Ankara Toki |  Ankara OSTM Organize Sanayi Blgesi
Ankara vedik Organize Sanayi Blgesi |  Ankara Emlak Firmalar |  RE/MAX |  Realty World |  Belmek
Beltek |  Ankara Mimarlk Firmalar |  Ankara Dekorasyon Firmalar | 

ANKARADAKİ LÜKS EVLER VİLLALAR

312 Ulusoy City - 400 Evler - Ada Evleri - Aloha Evleri - Akkent Konutları - Akman Condominium Daireleri - Aktürk Çankaya Evleri - Aktürk Stüdyo Evleri - Aktürk Teras Evleri - Aktürk Çankaya Park Evleri - Angora Evleri - Ankara Ankara - Antares Konutları - Arinna Park Evleri - Avrupa Mahallesi Konutları - Ayma Evleri - Beysu Park Kon. - Bilgetürk Manzara - Bilkent Bahçe Evl. - Çankaya Bilkent Konutları - Çayyolu Eston Konutları - Çankaya Batı Yakası Konutları - Besa Nova Evleri - Çankaya Elit Park Sitesi - Divan Konutları - Dora Evleri - Ege Botanik Konutları - Ege Bulvar Konutları - Ege Flora Konutları - Etimesgut Elvan Kent Evleri - Entepe Konutları - Etimesgut Eston Eryaman Evleri - Gordion Konutları - Gökkuşağı Evleri - Göksu Park Konutları - Göksu Metro Kent Konutları - Gökte Şehir Konutları - Güney Park Konutları - Gürmen Murat Evleri - Hayat Sebla Evl. - Ihlara Konutları - Işın Hyency Konutları - Karina Evleri - Kayrapark Konutları - Kervan Park Sitesi - Lale Kent Konutları - Mesa Camlıpark Evleri - Mesa Dora Evleri - Mia Bulut Evleri - Nascor İncek - Nevbahar Kon. - Okyanus Plaza - Park Oran Kon. - Park Premium Teras Evler - Parkvadi Batı - Parkvadi Evleri - Rönesans Neva Konakları - Rose Garden Residence - Rüya Kent Evl. - Söğütözü Konutları - Simge Şehir Evleri - Şafaktepe Platin Konutları - Trend Çankaya Residence - Tepe Prime Konutları - Urankent Elit Konutları - Vega Studios Konutları - Yonca Evler Yeni Mahalle Demet Kent Evleri - Zirvekent Konut.

ANKARADAKİ LÜKS OTELLER

Aktif Metropolitan - Ankara Hiltonsa - Kızılcahamam Tatil - Bilkent Oteli - Anadolu Oteli - Capital Plaza - City Otel Res. - Dedeman Hotel - Elit Palas - Esenboğa Airport - Gordion Hotel - Etap Altınel - İlci Residence - Radisson Sas - Ramada Ankara - Sheraton Hotel - Sürmeli Hotel - Swissotel Ankara -

ANKARADAKİ ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ

Acity Outlet AVM - Ankamall AVM - Antares AVM - Arcadium AVM - Armada AVM - Bilkent Center - FTZ AVM - Galleria AVM - Millenium Outlet

ANKARADAKİ ÖZEL OKULLAR/KOLEJLER

Aykan Koleji - Bilim Özel Okulları - Büyük Kolej - Gazi Koleji - ODTÜ Okulları - Özel Arı Okulları - Özel Bilkent Okul. - Özel Çağrı Okul. - Özel Ceceli Okul. - Evrensel Okulları - Özel Maya Okul. - Özel Meltem Okul. - Özel Pınar Eğitim - Özel Sevgi Okul. - Özel Tevfik Fikret - Özel Yüce Okulları - Ank. TED Koleji - Yükselen Koleji

ANKARADAKİ ÖZEL HASTANELER

29 Mayıs Hastanesi - 100. Yıl Hast. - Veni Vidi Hastanesi - Akay Hastanesi - Magnet Tıp Mer. - Başkent Üniv. Has. - Bayındır Hastanesi - Çağ Hastanesi - Çankaya Hasta. - Güven Hastanesi - Hasvak Gün Hast. - Kavaklıdere Umut - Keçiören Hastanesi - Kudret Göz Hast. - Maya Göz Hast. - Mesa Hastanesi - Özel Bilgi Hast. - Lokman Hekim Hast. - Uzmanlar Tıp Merkezi

ANKARADAKİ ÖZEL ÜNİVERSİTELER

Atılım Üniv. Başkent Üniv. Bilkent Üniv. Çankaya Üniv. TOBB Üniv. Ufuk Üniv.

ANKARADAK LUKS CAFELER & RESTAURANTLAR & BARLAR & PASTANELER

Chocolate Cafe CV City Voice Liva Pastaneleri Minna's Hot Spot Bistro Piano Plus Restaurant Sushico Restaurant

Zirvekent Konutları , Zirvekent Zambak Sitesi , Zirvekent Manolya Sitesi

Zirvekent Konutları Resimleri

Zirvekent Konutları

Resmi Büyütmek için tıkla

Zirvekent Konutları

Resmi Büyütmek için tıkla

lgili Etiketler : Zirvekent Konutları - Zirvekent Evleri - Ankara Zirvekent Evleri - Ankara - Ankaradaki Evler - Ankaradaki Konutlar - Ankaradaki Rezidanslar - Ankaradaki Villalar - Evler - Villalar - Konutlar - Toplu Konutlar - Rezidanslar  

Zirvekent Konutları

Zirvekent Konutları, Ankara’nın kalbi Çankaya’da 427.000 m2 alan üzerinde bir yaşam alanı. 174 ila 280 m2 arasında değişen normal daire ve dubleks daire seçenekleri Oyak İnşaat’ ın yüksek kalite anlayışı ile sunulmaktadır.

Zirvekent Konutları sakinleri; tenisten açık-kapalı havuza, solarium’dan fitness’a kadar pek çok seçeneği sunan Sporium tesislerini ayrıcalıklı üyelik olanakları ile kullanabilmektedir.

Toplam 5 konut adasından oluşan Zirvekent Konutları 1. Etap 224 konut olarak Ağustos 1999 ve 2. Etap 178 konut olarak Ekim 2003 tarihinde teslim edilmiştir.

Zambak Sitesi 27.558 m2 arsaya sahip, her biri 54 daire içeren 3 adet 14 katlı blok ve 1 adet 28 daire içeren 7 katlı bloktan oluşan 190 dairelik bir projedir. Çevre ve ulaşımındaki alternatifler ile alışveriş ve eğlence merkezlerine yakınlığı sayesinde sosyal hayatınıza ve sevdiklerinize zaman ayırma olanağı sunan güvenlik içinde eşsiz bir sitedir.

Zirvekent Konutları Zambak Sitesi; site girişinde, blok girişlerinde, kapalı otopark ve çocuk bahçelerinde bulunan güvenlik binasından kontrollü merkezi kamera sistemi ile korunmaktadır.

Zirvekent Konutları Zambak Sitesi, tüm konutların salonlarında Mitsubishi marka split klima, Lineadecor marka mutfak, Siemens marka ankastre fırın, ocak, mikrodalga fırın, bulaşık makinesi ve davlumbaz, banyoda jakuzi ile yine standartlarını zirveye taşımaktadır.

Zirvekent Zambak Sitesi, Eylül 2006 tarihinde sahiplerine teslim edilmiştir.

Mayıs 2006 tarihinde satışı ve inşaatı başlanan Zirvekent Manolya Sitesi, 25.663 m2 arsaya sahip, her biri 60 daire içeren 2 adet 14 katlı blok ve 1 adet 90 daire içeren 14 katlı bloktan oluşan 210 dairelik bir projedir. Mimari tasarımdan teknik altyapı ve çevre düzenlemesine kadar her yönden çağdaş ve modern bloklardan oluşan sitede, 2+1 brüt 95 m2 dairelerden, 5+1 brüt 305 m2 dubleks dairelere kadar toplam 10 farklı tipte ev seçeneği bulunmaktadır.

Manolya Sitesi’ neki konutlar, salonlarında split klima, 2+1 daireler için 1 adet, diğer daireler için 2 adet kapalı otopark, genel kullanıma ait site içi açık otoparklar, her blokta garaj ulaşım rampalarına inebilecek 2 adet farklı ebatta asansör, daireler ve ortak alanları yedekleyen jeneratör, konutların tüm cephelerinde mantolama ile ısı izolasyonu, paslanmaz çelik su deposu, blokların içinde çöp bacası sistemi, mutfaklarda ankastre fırın, mikrodalga, bulaşık makinesi, ocak ve davlumbaz, salon ve odalarda lamine parke gibi özellikleriyle konfor standartlarını en üste taşımaktadır.

Zirvekent Manolya Sitesi, satışları devam etmekte olup Kasım 2007 tarihinde sahiplerine teslim edilecektir.

Kasım 2006 tarihinde satışı ve inşaatı başlanan Zirvekent Mimoza Sitesi ise, 24.590 m2 arsaya sahip, her biri 60 daire içeren 2 adet 14 katlı blok ve 1 adet 84 daire içeren 13 katlı bloktan oluşan 204 dairelik bir projedir. Mimari tasarımdan teknik altyapı ve çevre düzenlemesine kadar her yönden çağdaş ve modern bloklardan oluşan sitede, 2+1 brüt 95 m2 dairelerden, 5+1 brüt 305m2 dubleks dairelere kadar toplam 10 farklı tipte ev seçeneği bulunuyor. Manolya Sitesi ile aynı standartlara sahip olan sitenin satışları devam etmekte olup Eylül 2008 tarihinde sahiplerine teslim edilecektir.

Zirvekent Konutları İletişim Bilgileri
Zirvekent Tanıtım Ofisi
Adres : Birlik Mah. 5. Cad. Muhabere Birliği Yanı Çankaya - Ankara
Tel. : 0 312 495 74 01 - 0 312 495 74 04
Faks : 0 312 495 74 07
Web Sitesi : www.oyakinsaat.com.tr
E-posta : oitanitim@oyakinsaat.com.tr