Ankaradaki Lks Evler , Ankaradaki Villalar , Ankaradaki Rezidanslar , Ankaradaki Oteller , Ankaradaki zel Hastaneler , Ankaradaki zel Okullar , Ankara TOK , Ankara KPTA , Mortgage , Konut Kredileri

Ankarada Lks Yaam , Lks Evler , zel Hastaneler , zel niversiteler , Cafeler
Ankara |  Ankarann Tarihi |  Ankara Bykehir Belediyesi |  Ankara Resimleri |  Ankara Ticaret Odas
Ankara Kalesi |  Atakule |  Ankara nemli Telefonlar Ankara Toki |  Ankara OSTM Organize Sanayi Blgesi
Ankara vedik Organize Sanayi Blgesi |  Ankara Emlak Firmalar |  RE/MAX |  Realty World |  Belmek
Beltek |  Ankara Mimarlk Firmalar |  Ankara Dekorasyon Firmalar | 

ANKARADAKİ LÜKS EVLER VİLLALAR

312 Ulusoy City - 400 Evler - Ada Evleri - Aloha Evleri - Akkent Konutları - Akman Condominium Daireleri - Aktürk Çankaya Evleri - Aktürk Stüdyo Evleri - Aktürk Teras Evleri - Aktürk Çankaya Park Evleri - Angora Evleri - Ankara Ankara - Antares Konutları - Arinna Park Evleri - Avrupa Mahallesi Konutları - Ayma Evleri - Beysu Park Kon. - Bilgetürk Manzara - Bilkent Bahçe Evl. - Çankaya Bilkent Konutları - Çayyolu Eston Konutları - Çankaya Batı Yakası Konutları - Besa Nova Evleri - Çankaya Elit Park Sitesi - Divan Konutları - Dora Evleri - Ege Botanik Konutları - Ege Bulvar Konutları - Ege Flora Konutları - Etimesgut Elvan Kent Evleri - Entepe Konutları - Etimesgut Eston Eryaman Evleri - Gordion Konutları - Gökkuşağı Evleri - Göksu Park Konutları - Göksu Metro Kent Konutları - Gökte Şehir Konutları - Güney Park Konutları - Gürmen Murat Evleri - Hayat Sebla Evl. - Ihlara Konutları - Işın Hyency Konutları - Karina Evleri - Kayrapark Konutları - Kervan Park Sitesi - Lale Kent Konutları - Mesa Camlıpark Evleri - Mesa Dora Evleri - Mia Bulut Evleri - Nascor İncek - Nevbahar Kon. - Okyanus Plaza - Park Oran Kon. - Park Premium Teras Evler - Parkvadi Batı - Parkvadi Evleri - Rönesans Neva Konakları - Rose Garden Residence - Rüya Kent Evl. - Söğütözü Konutları - Simge Şehir Evleri - Şafaktepe Platin Konutları - Trend Çankaya Residence - Tepe Prime Konutları - Urankent Elit Konutları - Vega Studios Konutları - Yonca Evler Yeni Mahalle Demet Kent Evleri - Zirvekent Konut.

ANKARADAKİ LÜKS OTELLER

Aktif Metropolitan - Ankara Hiltonsa - Kızılcahamam Tatil - Bilkent Oteli - Anadolu Oteli - Capital Plaza - City Otel Res. - Dedeman Hotel - Elit Palas - Esenboğa Airport - Gordion Hotel - Etap Altınel - İlci Residence - Radisson Sas - Ramada Ankara - Sheraton Hotel - Sürmeli Hotel - Swissotel Ankara -

ANKARADAKİ ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ

Acity Outlet AVM - Ankamall AVM - Antares AVM - Arcadium AVM - Armada AVM - Bilkent Center - FTZ AVM - Galleria AVM - Millenium Outlet

ANKARADAKİ ÖZEL OKULLAR/KOLEJLER

Aykan Koleji - Bilim Özel Okulları - Büyük Kolej - Gazi Koleji - ODTÜ Okulları - Özel Arı Okulları - Özel Bilkent Okul. - Özel Çağrı Okul. - Özel Ceceli Okul. - Evrensel Okulları - Özel Maya Okul. - Özel Meltem Okul. - Özel Pınar Eğitim - Özel Sevgi Okul. - Özel Tevfik Fikret - Özel Yüce Okulları - Ank. TED Koleji - Yükselen Koleji

ANKARADAKİ ÖZEL HASTANELER

29 Mayıs Hastanesi - 100. Yıl Hast. - Veni Vidi Hastanesi - Akay Hastanesi - Magnet Tıp Mer. - Başkent Üniv. Has. - Bayındır Hastanesi - Çağ Hastanesi - Çankaya Hasta. - Güven Hastanesi - Hasvak Gün Hast. - Kavaklıdere Umut - Keçiören Hastanesi - Kudret Göz Hast. - Maya Göz Hast. - Mesa Hastanesi - Özel Bilgi Hast. - Lokman Hekim Hast. - Uzmanlar Tıp Merkezi

ANKARADAKİ ÖZEL ÜNİVERSİTELER

Atılım Üniv. Başkent Üniv. Bilkent Üniv. Çankaya Üniv. TOBB Üniv. Ufuk Üniv.

ANKARADAK LUKS CAFELER & RESTAURANTLAR & BARLAR & PASTANELER

Chocolate Cafe CV City Voice Liva Pastaneleri Minna's Hot Spot Bistro Piano Plus Restaurant Sushico Restaurant

Yüzüncü Yıl Hastanesi

Yüzüncü Yıl Hastanesi Resimleri

Yüzüncü Yıl Hastanesi

Resmi Büyütmek için tıkla

Yüzüncü Yıl Hastanesi

Resmi Büyütmek için tıkla

lgili Etiketler : 100. Yıl Hastanesi - Özel 100. Yıl Hastanesi - Ankara 100. Yıl Hastanesi - Ankara - Ankaradaki Özel Hastaneler - Ankaradaki Tıp Merkezleri - Hastane - Hastaneler - Özel Hastaneler - Tıp Merkezleri - Özel Tıp Merkezleri  

100. Yıl Hastanesi

100. Yıl Hastanesi, İnsanların sağlık standartlarını sürekli olarak yükseltmek için, dünya standartlarına uygun kalitede hizmetler sunan ve başkent Ankara`ya kazandırılmış en büyük sağlık kuruluşlarından biridir.

Hastaların ve çalışanların memnuniyetine odaklı, yüksek kalitede sağlık hizmetini, gönülden sunmak ve toplumumuzun sağlık bilincini artırmak temel ilkelerimizdir.

100. Yıl Hastanesi ailesi olarak, bilimsel ve vicdani etik ve ilkelerden asla taviz vermeden, insanlık onuruna saygılı, şeffaf, dürüst, güvenilir ve en yüksek kalitede sağlık hizmetleri sunmaya gayret etmekteyiz.

Biz birlikte çalıştığımız ve hizmet verdiğimiz insanları önemsiyoruz. Mükemmeliyet, etkinlik ve kabiliyete önem veriyoruz. Hastalarımızın ve hasta ailelerinin haklarını koruyor ve onların haklarına saygı gösteriyoruz.

Gücümüzü ve kalıcılığımızı, hastalarımızın, toplumun sağlık bakım ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik en etkin yöntemleri kullanmak üzerine kurduk.

Sağlık her insanın en iyi şekilde almaya hak sahibi olduğu en temel hizmet alanıdır. 100. Yıl Hastanesi yöneticileri ve çalışanları olarak, temel ilkelerimizi sürdürmek ve gerçekleştirmek için tüm çabamızı hasta ve hasta yakınlarının huzuru ve sevinci için gösteriyoruz.

100. Yıl Hastanesi Amacı

Amacımız; uluslararası kalite standartlarında, en üst düzeyde hizmet veren ve tıbbi kadronun en iyilerinin çalıştığı bir hastane olmaktır.

100. Yıl Hastanesi Hedefleri

Hastalarımızın sağlık hizmeti ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap veren, çalışanlarımızın memnuniyetine odaklı, hukuk ve etiğe bağlı, ilkeli ve istikrarlı çalışma felsefemizle örnek bir kurum olmayı hedeflemekteyiz.

100. Yıl Hastanesi Kalite Politikası

Hizmet verdiğimiz insanları önemsemek, saygı ve güleryüz eşliğinde hastalarımızın haklarını korumak ve özen göstermektir.

Sürekli ölçme ve iyileştirmeye dayalı kalite anlayışımızla bilimsel araştırma, geliştirme ve yeni uygulamalara öncülük yapan bir kurum olma çabasındayız.

`En yüce değer bilgi, en üstün hizmet insana hizmettir` anlayışı güç aldığımız temel ilkedir. '

100. Yıl Hastanesi Misyonu

Özel hastanecilik sektöründeki birikimlerimizi de kullanarak sektörde ekol olmak, samimi ve duyarlı bir konseptle sağlık problemlerini çözüme kavuşturduğu hastaların yanı sıra hasta yakınlarının da beklenti ve kaygılarına aynı duyarlılık ve akılcılıkla yaklaşmak, ilişkili olduğu kişi ve kurumlara güven vermek, uzun soluklu ve standartları belirlenmiş sağlık hizmeti vermek, ekonomik gücünü öz kaynaklarına dayandırarak sektörde baki kalmak, çözüm üreticisi olmak, kulvarında rakipleriyle değil kendisiyle yarışmak ve özel hastaneler zinciri kurarak örnek olma özelliğini daha geniş boyutta sürdürmektir.

100. Yıl Hastanesi Vizyonu

Genç yapımızın içerisine geçmişte edinilmiş deneyimleri de yerleştiren, sahip olduğumuz gücü dışa yansıtarak şov yapmak yerine problem çözümündeki yetkinlik ve kararlılığımızda gösteren, çalışma yöntemlerimizle ilişkili olduklarımıza güven veren, dışsal şartların olumsuzluğunda dahi misyonundan vazgeçmeyen, ürettiği hizmette sürpriz yaratmayan ve istikrarını koruyan, kapıyı çalacak krizlere her zaman hazırlıklı olan, çalışanlarıyla ve hastalarıyla bir aile olan yapıya sahiptir.

100. Yıl Hastanesi İletişim Bilgisi
Adres : 33. Cad. No: 12 06530 Yüzüncüyıl - Ankara
Tel. : 0 312 284 08 08 (Pbx)
Faks : 0 312 220 01 23
Web Sitesi : www.100yilhastanesi.com.tr