Ankaradaki Lks Evler , Ankaradaki Villalar , Ankaradaki Rezidanslar , Ankaradaki Oteller , Ankaradaki zel Hastaneler , Ankaradaki zel Okullar , Ankara TOK , Ankara KPTA , Mortgage , Konut Kredileri

Ankarada Lks Yaam , Lks Evler , zel Hastaneler , zel niversiteler , Cafeler
Ankara |  Ankarann Tarihi |  Ankara Bykehir Belediyesi |  Ankara Resimleri |  Ankara Ticaret Odas
Ankara Kalesi |  Atakule |  Ankara nemli Telefonlar Ankara Toki |  Ankara OSTM Organize Sanayi Blgesi
Ankara vedik Organize Sanayi Blgesi |  Ankara Emlak Firmalar |  RE/MAX |  Realty World |  Belmek
Beltek |  Ankara Mimarlk Firmalar |  Ankara Dekorasyon Firmalar | 

ANKARADAKİ LÜKS EVLER VİLLALAR

312 Ulusoy City - 400 Evler - Ada Evleri - Aloha Evleri - Akkent Konutları - Akman Condominium Daireleri - Aktürk Çankaya Evleri - Aktürk Stüdyo Evleri - Aktürk Teras Evleri - Aktürk Çankaya Park Evleri - Angora Evleri - Ankara Ankara - Antares Konutları - Arinna Park Evleri - Avrupa Mahallesi Konutları - Ayma Evleri - Beysu Park Kon. - Bilgetürk Manzara - Bilkent Bahçe Evl. - Çankaya Bilkent Konutları - Çayyolu Eston Konutları - Çankaya Batı Yakası Konutları - Besa Nova Evleri - Çankaya Elit Park Sitesi - Divan Konutları - Dora Evleri - Ege Botanik Konutları - Ege Bulvar Konutları - Ege Flora Konutları - Etimesgut Elvan Kent Evleri - Entepe Konutları - Etimesgut Eston Eryaman Evleri - Gordion Konutları - Gökkuşağı Evleri - Göksu Park Konutları - Göksu Metro Kent Konutları - Gökte Şehir Konutları - Güney Park Konutları - Gürmen Murat Evleri - Hayat Sebla Evl. - Ihlara Konutları - Işın Hyency Konutları - Karina Evleri - Kayrapark Konutları - Kervan Park Sitesi - Lale Kent Konutları - Mesa Camlıpark Evleri - Mesa Dora Evleri - Mia Bulut Evleri - Nascor İncek - Nevbahar Kon. - Okyanus Plaza - Park Oran Kon. - Park Premium Teras Evler - Parkvadi Batı - Parkvadi Evleri - Rönesans Neva Konakları - Rose Garden Residence - Rüya Kent Evl. - Söğütözü Konutları - Simge Şehir Evleri - Şafaktepe Platin Konutları - Trend Çankaya Residence - Tepe Prime Konutları - Urankent Elit Konutları - Vega Studios Konutları - Yonca Evler Yeni Mahalle Demet Kent Evleri - Zirvekent Konut.

ANKARADAKİ LÜKS OTELLER

Aktif Metropolitan - Ankara Hiltonsa - Kızılcahamam Tatil - Bilkent Oteli - Anadolu Oteli - Capital Plaza - City Otel Res. - Dedeman Hotel - Elit Palas - Esenboğa Airport - Gordion Hotel - Etap Altınel - İlci Residence - Radisson Sas - Ramada Ankara - Sheraton Hotel - Sürmeli Hotel - Swissotel Ankara -

ANKARADAKİ ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ

Acity Outlet AVM - Ankamall AVM - Antares AVM - Arcadium AVM - Armada AVM - Bilkent Center - FTZ AVM - Galleria AVM - Millenium Outlet

ANKARADAKİ ÖZEL OKULLAR/KOLEJLER

Aykan Koleji - Bilim Özel Okulları - Büyük Kolej - Gazi Koleji - ODTÜ Okulları - Özel Arı Okulları - Özel Bilkent Okul. - Özel Çağrı Okul. - Özel Ceceli Okul. - Evrensel Okulları - Özel Maya Okul. - Özel Meltem Okul. - Özel Pınar Eğitim - Özel Sevgi Okul. - Özel Tevfik Fikret - Özel Yüce Okulları - Ank. TED Koleji - Yükselen Koleji

ANKARADAKİ ÖZEL HASTANELER

29 Mayıs Hastanesi - 100. Yıl Hast. - Veni Vidi Hastanesi - Akay Hastanesi - Magnet Tıp Mer. - Başkent Üniv. Has. - Bayındır Hastanesi - Çağ Hastanesi - Çankaya Hasta. - Güven Hastanesi - Hasvak Gün Hast. - Kavaklıdere Umut - Keçiören Hastanesi - Kudret Göz Hast. - Maya Göz Hast. - Mesa Hastanesi - Özel Bilgi Hast. - Lokman Hekim Hast. - Uzmanlar Tıp Merkezi

ANKARADAKİ ÖZEL ÜNİVERSİTELER

Atılım Üniv. Başkent Üniv. Bilkent Üniv. Çankaya Üniv. TOBB Üniv. Ufuk Üniv.

ANKARADAK LUKS CAFELER & RESTAURANTLAR & BARLAR & PASTANELER

Chocolate Cafe CV City Voice Liva Pastaneleri Minna's Hot Spot Bistro Piano Plus Restaurant Sushico Restaurant

Yükselen Koleji

Yükselen Koleji Resimleri

Yükselen Koleji

Resmi Büyütmek için tıkla

Yükselen Koleji

Resmi Büyütmek için tıkla

lgili Etiketler : Yükselen Koleji - Yükselen Okulları - Ankara - Ankaradaki Özel Okullar - Ankaradaki Kolejler - Ankaradaki Eğitim Kurumları - Kolej - Kolejler - Özel Okullar - Eğitim Kurumları  

Yükselen Koleji

Eğitimde kendini yenilemeyi ve kalitesini yükseltmeyi hedefleyen Yükselen Koleji 2002 yılında Mehmet - Gülsen Yüksel’in kuruculuğunda eğitim öğretim faaliyetlerine başlamıştır. Meslek hayatı süresince çalıştığı yörelerde eğitim - öğretimin kalitesinin artmasına büyük katkılar sağlayan okul müdürü Zekai Özgür ve eğitim sektörüne uzun yıllarını vermiş müdür yardımcısı Nevin Aydın'la idari kadrosunu oluşturan kurucularımız memur kesiminin de çocuklarını gönderebileceği, kaliteli eğitim ve öğretim veren bir okulu hedefleyerek Yükselen Kolejini hayata geçirmişlerdir. Her derse özel hazırlanmış yüksek teknolojili sınıflarda eğitim veren Kolejimiz, ücretsiz hafta sonu kurslarıyla da eğitimdeki tecrübesini ve eğitime verdiği önemi kanıtlamaktadır.

20 sınıf, Müzik sınıfı, Bilgisayar laboratuvarı, Fen laboratuvarı, 2 tane İngilizce sınıfı, Sosyal bilgiler sınıfı, Matematik sınıfı, Türkçe sınıfı ve 400 mevcutlu Yükselen Koleji’nin her geçen yıl mevcuduyla birlikte başarısı da artmaktadır. Kolejimiz 2003-2004 öğretim yılı Ankara İl Müdürlüğü’nün yapmış olduğu il genelindeki Seviye Tespit Sınavı’nda 4. ve 5. sınıflarda il 16.sı olmuştur.2007 OKS'de Ankara 5. si olduk.

Yükselen Koleji Misyonu

Ülkemizin, en çok ihtiyacı olan çağdaş, yenilikçi, kendine güvenen, ulusal ve evrensel değerlere bağlı, vatanını milletini seven, araştırıcı, sorgulayıcı, sorun değil çözüm üreten, yaşam boyu öğrenmeye ve gelişmeye açık, girişimci bireyler yetiştirmek.

Yükselen Koleji Vizyonu

Okulumuzun eğitim öğretim kalitesi açısından en çok tercih edilen eğitim kurumu olmasını sağlamaktır.

Yükselen Koleji Sağlık Birimi

Tam donanımlı revirimizde öğrencilerimizin doğal gelişim süreçlerine gerekli olan tüm tıbbi kontrol ve tedavileri yapılmakta ve bunlar kişisel sağlık dosyalarına kaydedilmektedir.

Okulun tüm çalışanlarına ve öğrencilerimize günlük poliklinik hizmeti sunularak, hastalıkların erken teşhis ve tedavisi amaçlanmaktadır. Acil durumlarda ilk müdahale yapılıp, öğrencinin en kısa zamanda sağlık personeli eşliğinde hastaneye sevki sağlanmaktadır. Okulumuzun içme ve kullanma suları ile okul havuz suyumuzun her ay bakteriyolojik ve biyokimyasal incelemeleri yapılmaktadır. Aynı zamanda okulumuzun mutfağı ve kantini yine sağlık ekibimiz tarafından denetlenmekte, ilgili personelin periyodik mikrofilm ve portör muayenelerinin yapılması sağlanmaktadır. Ayrıca eğitim programı kapsamında personel ve öğretmenlere ilk yardım kursları düzenlenmektedir.

Yükselen Koleji Kütüphane

Yarının toplumunda yaratıcı, çağın sosyal, kültürel, bilimsel ve teknolojik gelişimlerine ayak uydurabilen beyinlere ihtiyaç vardır.

Bu beyinler ancak, bu ihtiyaçların farkına varan ve bu yetilere sahip bireyler yetiştirmeyi prensip edinen eğitim öğretim kurumlarında yetişecektir.

Günün her saati açık olan kütüphanemiz, bilgisayar sistemi sayesinde daha düzenli ve faydalı bir birim haline getirilmiştir. Her gün kapasitesini geliştiren, bir çok süreli yayınla dünya gündemini öğrencilere sunan bir bilgi deposudur.

Öğrenmekten daha da önemlisi öğrenmeyi öğrenmektir. Kütüphanemizde öğrencilerimiz öğrenmeyi öğrenerek düşünme potansiyellerini geliştirirler.

Özetle kütüphanemizde herkes, araştırmanın ve öğrenmenin tadına varır.

Öğrencilerimizin araştırma imkanlarını arttırmak amacıyla kütüphanemize de internete bağlı bilgisayarlar konulacaktır.

“2005 Kitap Kampanyası” na vermiş olduğunuz destekten dolayı teşekkür eder kütüphanemizi geliştirme çalıştırmalarının hızla devam ettiğini belirtmek isteriz.

Yükselen Koleji Fiziki Yapısı
- Sınıflar
- Fen Laboratuvarı
- Bilgisayar Laboratuvarı
- Spor Salonu
- Yüzme Havuzu
- Yemekhane
- Resim-İş Atölyesi

Yükselen Koleji İletişim Bilgisi
Adres : Esenboğa Havalimanı Kavşağından Sonra Çubuk İstikametinde 11. km. Ankara
Tel. : 0 312 837 88 50
Faks : 0 312 837 88 49
Web Sitesi : www.yukselenkoleji.com
E-posta : bilgi@yukselenkoleji.com