Ankaradaki Lks Evler , Ankaradaki Villalar , Ankaradaki Rezidanslar , Ankaradaki Oteller , Ankaradaki zel Hastaneler , Ankaradaki zel Okullar , Ankara TOK , Ankara KPTA , Mortgage , Konut Kredileri

Ankarada Lks Yaam , Lks Evler , zel Hastaneler , zel niversiteler , Cafeler
Ankara |  Ankarann Tarihi |  Ankara Bykehir Belediyesi |  Ankara Resimleri |  Ankara Ticaret Odas
Ankara Kalesi |  Atakule |  Ankara nemli Telefonlar Ankara Toki |  Ankara OSTM Organize Sanayi Blgesi
Ankara vedik Organize Sanayi Blgesi |  Ankara Emlak Firmalar |  RE/MAX |  Realty World |  Belmek
Beltek |  Ankara Mimarlk Firmalar |  Ankara Dekorasyon Firmalar | 

ANKARADAKİ LÜKS EVLER VİLLALAR

312 Ulusoy City - 400 Evler - Ada Evleri - Aloha Evleri - Akkent Konutları - Akman Condominium Daireleri - Aktürk Çankaya Evleri - Aktürk Stüdyo Evleri - Aktürk Teras Evleri - Aktürk Çankaya Park Evleri - Angora Evleri - Ankara Ankara - Antares Konutları - Arinna Park Evleri - Avrupa Mahallesi Konutları - Ayma Evleri - Beysu Park Kon. - Bilgetürk Manzara - Bilkent Bahçe Evl. - Çankaya Bilkent Konutları - Çayyolu Eston Konutları - Çankaya Batı Yakası Konutları - Besa Nova Evleri - Çankaya Elit Park Sitesi - Divan Konutları - Dora Evleri - Ege Botanik Konutları - Ege Bulvar Konutları - Ege Flora Konutları - Etimesgut Elvan Kent Evleri - Entepe Konutları - Etimesgut Eston Eryaman Evleri - Gordion Konutları - Gökkuşağı Evleri - Göksu Park Konutları - Göksu Metro Kent Konutları - Gökte Şehir Konutları - Güney Park Konutları - Gürmen Murat Evleri - Hayat Sebla Evl. - Ihlara Konutları - Işın Hyency Konutları - Karina Evleri - Kayrapark Konutları - Kervan Park Sitesi - Lale Kent Konutları - Mesa Camlıpark Evleri - Mesa Dora Evleri - Mia Bulut Evleri - Nascor İncek - Nevbahar Kon. - Okyanus Plaza - Park Oran Kon. - Park Premium Teras Evler - Parkvadi Batı - Parkvadi Evleri - Rönesans Neva Konakları - Rose Garden Residence - Rüya Kent Evl. - Söğütözü Konutları - Simge Şehir Evleri - Şafaktepe Platin Konutları - Trend Çankaya Residence - Tepe Prime Konutları - Urankent Elit Konutları - Vega Studios Konutları - Yonca Evler Yeni Mahalle Demet Kent Evleri - Zirvekent Konut.

ANKARADAKİ LÜKS OTELLER

Aktif Metropolitan - Ankara Hiltonsa - Kızılcahamam Tatil - Bilkent Oteli - Anadolu Oteli - Capital Plaza - City Otel Res. - Dedeman Hotel - Elit Palas - Esenboğa Airport - Gordion Hotel - Etap Altınel - İlci Residence - Radisson Sas - Ramada Ankara - Sheraton Hotel - Sürmeli Hotel - Swissotel Ankara -

ANKARADAKİ ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ

Acity Outlet AVM - Ankamall AVM - Antares AVM - Arcadium AVM - Armada AVM - Bilkent Center - FTZ AVM - Galleria AVM - Millenium Outlet

ANKARADAKİ ÖZEL OKULLAR/KOLEJLER

Aykan Koleji - Bilim Özel Okulları - Büyük Kolej - Gazi Koleji - ODTÜ Okulları - Özel Arı Okulları - Özel Bilkent Okul. - Özel Çağrı Okul. - Özel Ceceli Okul. - Evrensel Okulları - Özel Maya Okul. - Özel Meltem Okul. - Özel Pınar Eğitim - Özel Sevgi Okul. - Özel Tevfik Fikret - Özel Yüce Okulları - Ank. TED Koleji - Yükselen Koleji

ANKARADAKİ ÖZEL HASTANELER

29 Mayıs Hastanesi - 100. Yıl Hast. - Veni Vidi Hastanesi - Akay Hastanesi - Magnet Tıp Mer. - Başkent Üniv. Has. - Bayındır Hastanesi - Çağ Hastanesi - Çankaya Hasta. - Güven Hastanesi - Hasvak Gün Hast. - Kavaklıdere Umut - Keçiören Hastanesi - Kudret Göz Hast. - Maya Göz Hast. - Mesa Hastanesi - Özel Bilgi Hast. - Lokman Hekim Hast. - Uzmanlar Tıp Merkezi

ANKARADAKİ ÖZEL ÜNİVERSİTELER

Atılım Üniv. Başkent Üniv. Bilkent Üniv. Çankaya Üniv. TOBB Üniv. Ufuk Üniv.

ANKARADAK LUKS CAFELER & RESTAURANTLAR & BARLAR & PASTANELER

Chocolate Cafe CV City Voice Liva Pastaneleri Minna's Hot Spot Bistro Piano Plus Restaurant Sushico Restaurant

Özel Tevfik Fikret Okulları

Özel Tevfik Fikret Okulları Resimleri

Özel Tevfik Fikret Okulları

Resmi Büyütmek için tıkla

Özel Tevfik Fikret Okulları

Resmi Büyütmek için tıkla

lgili Etiketler : Özel Tevfik Fikret Okulları - Tevfik Fikret Koleji - Ankara - Ankaradaki Özel Okullar - Ankaradaki Kolejler - Ankaradaki Eğitim Kurumları - Kolej - Kolejler - Özel Okullar - Eğitim Kurumları  

Ankara Özel Tevfik Fikret Okulları

* Ankara Özel Tevfik Fikret Anaokulu

- Ankara Özel Tevfik Fikret Fiziki Yapısı
Anaokulu binamız amaçlanan hedefleri gerçekleştirebilecek bir fiziksel ortama sahiptir. Okulumuzda 5 yaş grubu öğrenciler için iki, 6 yaş grubu öğrenciler için üç olmak üzere toplam beş sınıfla oyun odası, proje odası ve spor salonu bulunmaktadır.

Okulumuzun bahçesi çocuklarımızın oynayabileceği bir biçimde tasarlanmıştır

- Ankara Özel Tevfik Fikret Personel Durumu
Okulumuzda; okulöncesi eğitimi konusunda yüksek öğrenim görmüş sınıf öğretmenleri, branş öğretmenleri, drama öğretmeni ve rehber öğretmenle yardımcı öğretmenler görev yapmaktadır.

Eğitim kadromuz, öğrencilerimizle iletişim kurmada üstün beceri ve yetenekleri olan uzman kişilerden oluşmaktadır.

Ankara Özel Tevfik Fikret Anaokulu doktorumuz, 08.30 – 10.30 arasında Anaokulu binamızda 10.30 – 16.30 arasında Tevfik Fikret Lisesi binasında görev yapmaktadır.

Anaokulumuzda; temizlik, yemek ve güvenlik hizmetleri anlaşmalı firmalar tarafından hizmetin satın alınması yoluyla karşılanmaktadır.

* Ankara Özel Tevfik Fikret İlköğretim Okulu

Özel Tevfik Fikret İlköğretim Okulumuzda verilen eğitim ve öğretim, sekiz yıllık temel eğitim öğretime geçişin önemini kavramış laik, çağdaş bir dünya görüşünün hızla uygulamaya geçirilmesidir. Seçkin kadrosu ve modern yapılanmasıyla, yıllardır niteliğini kanıtlamış bir kurumun eğitim / öğretim etkinliklerindeki bilinçli, bütünlüklü anlayışını yansıtmaktadır.

Çağdaş eğitimde öğrenci bilgi yüklenen bir obje değildir : bilgi öğrenci içindir, öğrenci bilgi için değil. Amaç öğrenciye bilgi yığmak değil, öğrencinin bilgiyi anlayabilmesi, kavrayabilmesi, gerektiğinde kendi başına da bağıntılar kurarak bilgi üretebilmesidir.

Özgür ve bilimsel düşünce, tüm eğitimi boyunca öğrencide soru sormak gereksinimi uyandırmakla ya da bu gereksinimi beslemekle, öğrenciyi okuduğunu, duyduğunu anlamaya yönlendirmekle olabilir, gelişebilir.

* Ankara Özel Tevfik Fikret Lisesi

Ankara Özel Tevfik Fikret Okulları kuruluş tarihi olan 21.10.1964'ten günümüze çağdaş eğitim-öğretimin tüm olanaklarını kullanarak; bilinçli, modern ve Atatürkçü gençler yetiştirmek amacıyla var olmuş bir eğitim-öğretim kurumudur

Lisemiz ve İlköğretim Okulumuz 9000 metrekare kapalı bir alanın üzerine kurulmuş olup, özgün bir mimari yapıya sahiptir. Dört katlı bu modern binada çağdaş eğitim anlayışına uygun öğrenci merkezli tasarım düşünülmüştür.

Yirmibeş - otuz kişilik modern sınıfları, laboratuvarları, bilgisayar donanımlı birimleri dışında, öğrencinin duygu eğitiminin gerçekleştirilmesine ve yaratıcılığının keşfine yönelik resim atölyeleri, havacılık atölyesi, müzik, hobi odaları gibi birimleriyle de çağdaş bir okulun tüm özelliklerine sahiptir. Öğrencinin ruhsal ve fiziksel gelişimine olanak sağlayacak açık ve kapalı spor alanları, kondisyon salonu, oyun bahçesi ve bu birimlerin kullanımına yönelik etkinliklerle çok yönlü bir var oluşun gerekleri yerine getirilmektedir. Fiziksel engelli öğrenciler için rampalı yol, asansör ve özel tuvaletler çağdaş yaklaşımın mimariye yansıması olarak tasarımlanmıştır.

Ankara Özel Tevfik Fikret Eğitim Kurumlarının anaokulu, ilköğretim ve lise öğretimi aşamalarında olmak üzere 1200'ü aşkın öğrencisi vardır.

Ankara Özel Tevfik Fikret Okulları, Program Geliştirme, Ölçme ve Değerlendirme, Bilgi-İşlem, Rehberlik Servisi gibi modern yaklaşımların belirlediği eğitim destek birimlerine sahiptir. Bu birimlerde alanlarında yetkin, uzman personel hizmet vermektedir.

Öğrenciler Fransızca'nın yanı sıra ikinci bir dil olarak İngilizce'ye de iletişimci yöntem ile başlamaktadırlar ve bu uygulama lise son sınıfa kadar sürmektedir. Dil öğretimi için gerekli eğitim teknolojisine uygun elektronik araç ve gereçler tüm sınıflara özel olarak yerleştirilmiştir.

Ankara Özel Tevfik Fikret Okulları’ nda kız ve erkek öğrencilere gündüzlü karma eğitim-öğretim uygulanmaktadır.

Kurum, ÖSYM'nin sonuçlarına göre, gerek Ankara'da gerekse Türkiye genelinde yıllardır en başarılı okullar içinde yer almaktadır. Ayrıca öğrenciler, Galatasaray Üniversitesi'nin Fransızca öğretim yapan okullara tanıdığı % 25'lik kontenjandan yararlanabilmektedirler.

1998-1999 öğretim yılında başlatılan yeni bir uygulama ile, İlköğretim Okulu ve Lise öğrencilerimiz, Vakfımız tarafından Eğitim Sigortası kapsamına alınmıştır.

Ankara Özel Tevfik Fikret Okulları İletişim Bilgisi
Adres : Mustafa Kemal Mahallesi, 5.cadde, No:6, 06800 Barış Sitesi - Ankara
Tel. : 0 312 219 62 22 (Pbx)
Faks : 0 312 219 62 42
Web Sitesi : www.tevfikfikret-ank.k12.tr
E-posta : atfo@tevfikfikret-ank.k12.tr