Ankaradaki Lks Evler , Ankaradaki Villalar , Ankaradaki Rezidanslar , Ankaradaki Oteller , Ankaradaki zel Hastaneler , Ankaradaki zel Okullar , Ankara TOK , Ankara KPTA , Mortgage , Konut Kredileri

Ankarada Lks Yaam , Lks Evler , zel Hastaneler , zel niversiteler , Cafeler
Ankara |  Ankarann Tarihi |  Ankara Bykehir Belediyesi |  Ankara Resimleri |  Ankara Ticaret Odas
Ankara Kalesi |  Atakule |  Ankara nemli Telefonlar Ankara Toki |  Ankara OSTM Organize Sanayi Blgesi
Ankara vedik Organize Sanayi Blgesi |  Ankara Emlak Firmalar |  RE/MAX |  Realty World |  Belmek
Beltek |  Ankara Mimarlk Firmalar |  Ankara Dekorasyon Firmalar | 

ANKARADAKİ LÜKS EVLER VİLLALAR

312 Ulusoy City - 400 Evler - Ada Evleri - Aloha Evleri - Akkent Konutları - Akman Condominium Daireleri - Aktürk Çankaya Evleri - Aktürk Stüdyo Evleri - Aktürk Teras Evleri - Aktürk Çankaya Park Evleri - Angora Evleri - Ankara Ankara - Antares Konutları - Arinna Park Evleri - Avrupa Mahallesi Konutları - Ayma Evleri - Beysu Park Kon. - Bilgetürk Manzara - Bilkent Bahçe Evl. - Çankaya Bilkent Konutları - Çayyolu Eston Konutları - Çankaya Batı Yakası Konutları - Besa Nova Evleri - Çankaya Elit Park Sitesi - Divan Konutları - Dora Evleri - Ege Botanik Konutları - Ege Bulvar Konutları - Ege Flora Konutları - Etimesgut Elvan Kent Evleri - Entepe Konutları - Etimesgut Eston Eryaman Evleri - Gordion Konutları - Gökkuşağı Evleri - Göksu Park Konutları - Göksu Metro Kent Konutları - Gökte Şehir Konutları - Güney Park Konutları - Gürmen Murat Evleri - Hayat Sebla Evl. - Ihlara Konutları - Işın Hyency Konutları - Karina Evleri - Kayrapark Konutları - Kervan Park Sitesi - Lale Kent Konutları - Mesa Camlıpark Evleri - Mesa Dora Evleri - Mia Bulut Evleri - Nascor İncek - Nevbahar Kon. - Okyanus Plaza - Park Oran Kon. - Park Premium Teras Evler - Parkvadi Batı - Parkvadi Evleri - Rönesans Neva Konakları - Rose Garden Residence - Rüya Kent Evl. - Söğütözü Konutları - Simge Şehir Evleri - Şafaktepe Platin Konutları - Trend Çankaya Residence - Tepe Prime Konutları - Urankent Elit Konutları - Vega Studios Konutları - Yonca Evler Yeni Mahalle Demet Kent Evleri - Zirvekent Konut.

ANKARADAKİ LÜKS OTELLER

Aktif Metropolitan - Ankara Hiltonsa - Kızılcahamam Tatil - Bilkent Oteli - Anadolu Oteli - Capital Plaza - City Otel Res. - Dedeman Hotel - Elit Palas - Esenboğa Airport - Gordion Hotel - Etap Altınel - İlci Residence - Radisson Sas - Ramada Ankara - Sheraton Hotel - Sürmeli Hotel - Swissotel Ankara -

ANKARADAKİ ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ

Acity Outlet AVM - Ankamall AVM - Antares AVM - Arcadium AVM - Armada AVM - Bilkent Center - FTZ AVM - Galleria AVM - Millenium Outlet

ANKARADAKİ ÖZEL OKULLAR/KOLEJLER

Aykan Koleji - Bilim Özel Okulları - Büyük Kolej - Gazi Koleji - ODTÜ Okulları - Özel Arı Okulları - Özel Bilkent Okul. - Özel Çağrı Okul. - Özel Ceceli Okul. - Evrensel Okulları - Özel Maya Okul. - Özel Meltem Okul. - Özel Pınar Eğitim - Özel Sevgi Okul. - Özel Tevfik Fikret - Özel Yüce Okulları - Ank. TED Koleji - Yükselen Koleji

ANKARADAKİ ÖZEL HASTANELER

29 Mayıs Hastanesi - 100. Yıl Hast. - Veni Vidi Hastanesi - Akay Hastanesi - Magnet Tıp Mer. - Başkent Üniv. Has. - Bayındır Hastanesi - Çağ Hastanesi - Çankaya Hasta. - Güven Hastanesi - Hasvak Gün Hast. - Kavaklıdere Umut - Keçiören Hastanesi - Kudret Göz Hast. - Maya Göz Hast. - Mesa Hastanesi - Özel Bilgi Hast. - Lokman Hekim Hast. - Uzmanlar Tıp Merkezi

ANKARADAKİ ÖZEL ÜNİVERSİTELER

Atılım Üniv. Başkent Üniv. Bilkent Üniv. Çankaya Üniv. TOBB Üniv. Ufuk Üniv.

ANKARADAK LUKS CAFELER & RESTAURANTLAR & BARLAR & PASTANELER

Chocolate Cafe CV City Voice Liva Pastaneleri Minna's Hot Spot Bistro Piano Plus Restaurant Sushico Restaurant

Özel Lokman Hekim Hastanesi

Özel Lokman Hekim Hastanesi Resimleri

Özel Lokman Hekim Hastanesi

Resmi Büyütmek için tıkla

Özel Lokman Hekim Hastanesi

Resmi Büyütmek için tıkla

lgili Etiketler : Lokman Hekim Hastanesi - Özel Lokman Hekim Hastanesi - Ankara Ada Hastanesi - Ankara - Ankaradaki Özel Hastaneler - Ankaradaki Tıp Merkezleri - Hastane - Hastaneler - Özel Hastaneler - Tıp Merkezleri - Özel Tıp Merkezleri  

Özel Lokman Hekim Hastanesi

Özel Lokman Hekim Hastanesi Kalite Politikası

Yüreğimizdeki insan sevgisiyle sağlıklı bir toplum oluşmasına katkıda bulunabilmemiz için, toplumun bizi bir şifa kapısı olarak görmesini sağlamaktır.

Özel Lokman Hekim Hastanesi Temel Değerlerimiz
- Yasal Esaslara Uymak,
- Uluslararası Standartları Sağlamak,
- Tıp ve Uygarlık Etiğine Bağlılık,
- İnsanı Doğal ve Bütün Haliyle Kabullenmek,
- Hasta Haklarına Saygı Duymak,
- Beden ve Ruh Sağlığını Korumak,
- Çalışanlarımızın Desteğini, Katılımını ve Memnuniyetini Sağlamak,
- Sürekli ve Ekonomik Sağlık Hizmeti Vermek,
- Sürekli İyileştirmeyi Sağlamak

Özel Lokman Hekim Hastanesi Vizyonu

Bilimsel gelişmelerin ödünsüz takipçisi, çağdaş teknoloji kullanımında öncü bir kuruluş olarak; modern, temiz ve ferah mekanlarda, kaliteli, hızlı, güvenli, şefkatli ve ekonomik sağlık hizmetimizle "HASTANE DENİNCE AKLA İLK GELEN MARKA BİR KURULUŞ" olmaktır.

Özel Lokman Hekim Hastanesi Misyonu

Toplum ve tıp ahlakına sadık kalarak, insan odaklı bir sağlık hizmeti anlayışında; mükemmeli yakalamak ve sürekliliğini sağlamaktır.

Etlik Lokman Hekim Hastanesi

Lokman Hekim Hastanesi, kalite ve güveni ilke olarak benimsemekte, kuruluş felsefesini insan ve insan sağlığına verdiği öneme dayandırmaktadır. Alanında eğitimli bir idari kadro ve uzman doktorlarıyla hizmet veren Lokman Hekim Hastanesi, sorumluluğunun bilinciyle sizlere en mükemmeli sunmayı hedeflemektedir.

Tüm branşlarda uzman hekim kadrosu, çağdaş ve profesyonel hizmet anlayışı ile her türlü teknolojik donanımı ile hizmet vermektedir.

Şimdi mesafeleri daha da kısaltarak Almanya, Hollanda, Fransa, Danimarka, Belçika, Norveç, İsveç, Finlandiya gibi birçok ülke ile yaptığı sigorta anlaşmaları sayesinde gurbetçi vatandaşlarımıza da kapılarımızı sonuna kadar açıyoruz. Avrupa ve Türkiye'de hatırı sayılır bir noktaya gelen kurumumuz sürekli gelişmiş, donanım olarak kendini daha da yenilemiş ve bu sayede kendini kanıtlamıştır.

Sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden hastanemiz, tanı ve tedavide teknolojinin ulaştığı en üst düzeyde hizmet vermektedir. İleri teknoloji ürünü cihazlarla donatılan görüntüleme üniteleri ve laboratuarlarıyla hastanemiz hastalarına güvenli bir ortamda tedavi olmanın rahatlığını yaşatmaktadır.

Bebek Dostu Hastane Belgesi

Lokman Hekim Hastanesi, Sağlık Bakanlığı ve Unicef tarafından yürütülen Bebek Dostu Hastane Projesine destek vermektedir. Bu destek çerçevesinde eğitim çalışmaları düzenlenmiş, annelere ve anne adaylarına seminerler verilmiştir. Hastanemiz Projeye vermiş olduğu destek sonucunda Sağlık Bakanlığı tarafından Bebek Dostu Hastane belgesi almaya hak kazanmıştır.

ISO 9001-2000 Kalite Yönetim Sistemi

Lokman Hekim Hastanesi 2003 yılında çıkmış olduğu kalite yolculuğuna 2004 yılında Toplam Kalite Yönetimi anlayışını benimseyerek devam etmiştir. Her geçen gün gelişerek değişen, modern yöneticilik ve hizmet anlayışıyla hizmet veren hastanemizde tüm birim yöneticilerimiz kaliteyi etkileyecek sorunları tanımlamak, uygunsuzluk sebeplerini önlemek ve çözümlemek, personeli müşteri memnuniyeti amacıyla yönlendirmek, sonuçları izlemek ve doğrulamak faaliyetlerinden yetkili ve sorumludurlar. Özenle seçilen nitelikli personelimiz mesleki ve kişisel gelişim eğitimlerinin yanı sıra kalite eğitimleri ile de donatılmıştır.

2005 yılı nisan ayında TUV-Saarland tarafından denetlenen hastanemiz TUV-CERT ISO 9001-2000 Kalite Yönetim Sistemi Belgesini almış bulunmaktadır.

Etlik Özel Lokman Hekim Hastanesi İletişim Bilgisi
Adres : Gn. Dr. Tevfik Sağlam Cad. No:119 Etlik - Ankara
Tel. : 0 312 444 99 11
Faks : 0 312 326 49 09
Web Sitesi : www.lokmanhekim.com.tr
E-posta : halklailiskiler@lokmanhekim.com.tr

Sincan Lokman Hekim Hastanesi

Etlik Özel Lokman Hekim Hastanesi, hastanemize başvuran hastalarımızın en hızlı, en güvenli ve her geldiklerinde yükselen standartlarda sağlık hizmeti alarak, memnun ayrılmaları prensibini kabul etmektedir. İnsan haklarına ve hasta haklarına verdiğimiz önem, sizlerden gelen pozitif geri bildirimle bizleri gururlandırmakta, doğru yolda ilerlediğimizi bizlere göstermektedir.

Yaklaşık 20.000 m2 kapalı alana sahip ve 164 yatak kapasiteli olan Sincan Lokman Hekim Hastanemizin mart ayı içerisinde hizmete girmesi planlanmaktadır. Hastanemiz ileri medikal teknoloji ile donatılmış ve bünyesinde nitelikli doktor kadrosu oluşturulmuştur. Başkentimizin en büyük yataklı özel kurumlarından biri olma özelliği göz önüne alınarak, bu alanda da yatan hastalara otelcilik hizmetlerinin sunumunda ayrı bir değer verilmiştir.

Yeni "Şifa Kapınız" olacak olan Sincan Lokman Hekim Hastanemiz, Sincan ilçesi, Andiçen mahallesi, Polatlı 2 caddesi üzerindeki 8 katlı binasında hizmet verecektir.

Yeni binamız; hastanede tıbbi ve idari, hekim, hemşire ve tekniker kadrolarının hasta bakım ve tedavisinde çalışmalarını en üst verimlilikte sunmalarına olanak sağlamıştır. Bunun sonucu da verilen hizmette yüksek kalitede sağlık hizmetidir.
 
Hasta taşımacılığında en etkin ve güvenilir yol olarak, helikopter ile hasta taşımacılığı siz hastalarımız için düşünülmüş ve Heliport (Helikopter Pisti) yapılmıştır.

Etlik Özel Lokman Hekim Hastanesinde;
- İki kişilik, tek kişilik özel ve talebe göre suit oda
- Hasta başı ve banyo – WC’lerden kullanılabilecek hemşire çağrı sistemleri, hastanın odasından hemşire ile her an sözlü iletişime geçebileceği mikrofon sistemleri,
- Acil durumlar için özel kod sistemleri ve koda cevap verecek CPR ekibi,
- Enfeksiyon kontrol komitesi,
- Nütrisyon timi (ağızdan beslenemeyen hastaların, beslenme programını düzenler.) mevcuttur.

Bilinen bir gerçektir ki, Türkiye’deki özel hastanelerin azımsanmayacak kadar çoğu bir binadan çevrilerek hastane hizmeti vermektedir. Lokman Hekim Hastanesi hem hastalarına daha kaliteli hizmet verebilmek, hem de çalışanların rahat bir ortamda hizmet vermesi için imarda hastane için ayrılmış bir alan üzerine yapılan nadir hastanelerden biridir.

Sincan Lokman Hekim Hastanesi İletişim Bilgisi
Adres : Andiçen Mah. Polatlı 2 Cad. İdil Sok. No:40 Sincan - Ankara
Tel. : 0 312 444 99 11
Faks : 0 312 276 08 18
Web Sitesi : www.lokmanhekim.com.tr
E-posta : halklailiskiler@lokmanhekim.com.tr