Ankaradaki Lks Evler , Ankaradaki Villalar , Ankaradaki Rezidanslar , Ankaradaki Oteller , Ankaradaki zel Hastaneler , Ankaradaki zel Okullar , Ankara TOK , Ankara KPTA , Mortgage , Konut Kredileri

Ankarada Lks Yaam , Lks Evler , zel Hastaneler , zel niversiteler , Cafeler
Ankara |  Ankarann Tarihi |  Ankara Bykehir Belediyesi |  Ankara Resimleri |  Ankara Ticaret Odas
Ankara Kalesi |  Atakule |  Ankara nemli Telefonlar Ankara Toki |  Ankara OSTM Organize Sanayi Blgesi
Ankara vedik Organize Sanayi Blgesi |  Ankara Emlak Firmalar |  RE/MAX |  Realty World |  Belmek
Beltek |  Ankara Mimarlk Firmalar |  Ankara Dekorasyon Firmalar | 

ANKARADAKİ LÜKS EVLER VİLLALAR

312 Ulusoy City - 400 Evler - Ada Evleri - Aloha Evleri - Akkent Konutları - Akman Condominium Daireleri - Aktürk Çankaya Evleri - Aktürk Stüdyo Evleri - Aktürk Teras Evleri - Aktürk Çankaya Park Evleri - Angora Evleri - Ankara Ankara - Antares Konutları - Arinna Park Evleri - Avrupa Mahallesi Konutları - Ayma Evleri - Beysu Park Kon. - Bilgetürk Manzara - Bilkent Bahçe Evl. - Çankaya Bilkent Konutları - Çayyolu Eston Konutları - Çankaya Batı Yakası Konutları - Besa Nova Evleri - Çankaya Elit Park Sitesi - Divan Konutları - Dora Evleri - Ege Botanik Konutları - Ege Bulvar Konutları - Ege Flora Konutları - Etimesgut Elvan Kent Evleri - Entepe Konutları - Etimesgut Eston Eryaman Evleri - Gordion Konutları - Gökkuşağı Evleri - Göksu Park Konutları - Göksu Metro Kent Konutları - Gökte Şehir Konutları - Güney Park Konutları - Gürmen Murat Evleri - Hayat Sebla Evl. - Ihlara Konutları - Işın Hyency Konutları - Karina Evleri - Kayrapark Konutları - Kervan Park Sitesi - Lale Kent Konutları - Mesa Camlıpark Evleri - Mesa Dora Evleri - Mia Bulut Evleri - Nascor İncek - Nevbahar Kon. - Okyanus Plaza - Park Oran Kon. - Park Premium Teras Evler - Parkvadi Batı - Parkvadi Evleri - Rönesans Neva Konakları - Rose Garden Residence - Rüya Kent Evl. - Söğütözü Konutları - Simge Şehir Evleri - Şafaktepe Platin Konutları - Trend Çankaya Residence - Tepe Prime Konutları - Urankent Elit Konutları - Vega Studios Konutları - Yonca Evler Yeni Mahalle Demet Kent Evleri - Zirvekent Konut.

ANKARADAKİ LÜKS OTELLER

Aktif Metropolitan - Ankara Hiltonsa - Kızılcahamam Tatil - Bilkent Oteli - Anadolu Oteli - Capital Plaza - City Otel Res. - Dedeman Hotel - Elit Palas - Esenboğa Airport - Gordion Hotel - Etap Altınel - İlci Residence - Radisson Sas - Ramada Ankara - Sheraton Hotel - Sürmeli Hotel - Swissotel Ankara -

ANKARADAKİ ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ

Acity Outlet AVM - Ankamall AVM - Antares AVM - Arcadium AVM - Armada AVM - Bilkent Center - FTZ AVM - Galleria AVM - Millenium Outlet

ANKARADAKİ ÖZEL OKULLAR/KOLEJLER

Aykan Koleji - Bilim Özel Okulları - Büyük Kolej - Gazi Koleji - ODTÜ Okulları - Özel Arı Okulları - Özel Bilkent Okul. - Özel Çağrı Okul. - Özel Ceceli Okul. - Evrensel Okulları - Özel Maya Okul. - Özel Meltem Okul. - Özel Pınar Eğitim - Özel Sevgi Okul. - Özel Tevfik Fikret - Özel Yüce Okulları - Ank. TED Koleji - Yükselen Koleji

ANKARADAKİ ÖZEL HASTANELER

29 Mayıs Hastanesi - 100. Yıl Hast. - Veni Vidi Hastanesi - Akay Hastanesi - Magnet Tıp Mer. - Başkent Üniv. Has. - Bayındır Hastanesi - Çağ Hastanesi - Çankaya Hasta. - Güven Hastanesi - Hasvak Gün Hast. - Kavaklıdere Umut - Keçiören Hastanesi - Kudret Göz Hast. - Maya Göz Hast. - Mesa Hastanesi - Özel Bilgi Hast. - Lokman Hekim Hast. - Uzmanlar Tıp Merkezi

ANKARADAKİ ÖZEL ÜNİVERSİTELER

Atılım Üniv. Başkent Üniv. Bilkent Üniv. Çankaya Üniv. TOBB Üniv. Ufuk Üniv.

ANKARADAK LUKS CAFELER & RESTAURANTLAR & BARLAR & PASTANELER

Chocolate Cafe CV City Voice Liva Pastaneleri Minna's Hot Spot Bistro Piano Plus Restaurant Sushico Restaurant

Özel Çağrı Okulları

Çağrı Okulları Resimleri

Özel Çağrı Okulları

Resmi Büyütmek için tıkla

Özel Çağrı Okulları

Resmi Büyütmek için tıkla

lgili Etiketler : Özel Çağrı Okulları - Çağrı Koleji - Ankara - Ankaradaki Özel Okullar - Ankaradaki Kolejler - Ankaradaki Eğitim Kurumları - Kolej - Kolejler - Özel Okullar - Eğitim Kurumları  

Özel Çağrı Okulları

İlim bir sevdadır. İlim dünyaya açılan kapıdır. "Ya öğretenlerden ol, ya öğrenenlerden. Ya da bunları sevenlerden ol."

Özel Çağrı Lisesi, 1991-1992 Eğitim-Öğretim yılında (OKU Eğitim Öğretimi Ticaret A.Ş tarafından) kuruldu. Böylece Özel Çağrı Okulları ilim yolundaki ilk adımını atmış oldu.

Gün geçtikçe başarıdan başarıya koşan ilim yuvası lisemize 1994-1995 Eğitim-Öğretim yılında SÜPER LİSE' miz katıldı.

Azmin ve başarının önemini ortaya koyan Özel Çağrı Lisesi ve Süper Lisemize 1995-1996 Eğitim - Öğretim yılında İLKOKUL VE ANASINIFI katıldı.

Çağdaş bilim adamlarını yetiştirmek gayesiyle 1996-1997 Eğitim-Öğretim yılında ÖZEL ÇAĞRI FEN LİSESİ bilim pencerelerini aralamıştır.

1991/den bu yana kendisini eğitime adamış güçlü kadrosuyla; geniş ufuklu ve başarılı gençler yetiştirmektedir. Bu başarı ve mutluluğumuzun kanıtı da her yıl ÖSS sınavlarında görülmektedir. Bizler bu haklı gururumuzu sizlerle paylaşmanın sevincini yaşamaktayız.

Özel Çağrı Okulları Misyonu

Çağrı Okulları, eğitim ve öğretimde toplam kaliteyi yakalamak, öğrenci merkezli eğitim uygulayarak öğrencilerin bilgili, becerili ve kendine güvenen bireyler olarak yetişmelerine fırsat tanımak ve onlara 21. Yüzyılın gelişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek bir yetenek kazandırmak için vardır. Çağrı okulları uyguladığı eğitim metotları ile sosyal aktiviteler ile özel okullar içerisinde farklığını korur.

Özel Çağrı Okulları Vizyonu

Milli Eğitim Temel Kanunu'nda iadesini bulan vatansever, çalışkan ve ülkemizin her alanda daha fazla gelişmesine katkıda bulunacak bireyler yetiştirerek; 2010 yılına kadar; Ankara'nın en başarılı ve en çok tercih edilen özel okulu olmak.

Özel Çağrı Okulları

Özel Çağrı Okulları Anasınıfı

1995 yılında ilköğretim okulu bünyesinde açılmıştır. Dünya hayatımızın süsü olan çocuklarımız en değerli varlılarımızdır. Onların en iyi şekilde yetiştirilmesi anne ve babaların vazifesidir.

Bizde Özel Çağrı Okulu’nun ana sınıfı olarak bu görevi üzerimize aldık. Sizin çocuklarınız bizim de çocuklarımızdır.

Anasınıfımızda her şey yaşayarak öğrenilir. Sıcak bir sevgi ortamında milli, manevi kültür değerlerimizi bilen nesiller yetiştirmek, onları yetiştirirken de çocuklarımızın bedensel, zihinsel, sosyal ve duygusal gelişim alanlarını destelemek hedefimizdir.

Özel Çağrı Okulları İlköğretim

1995 yılında eğitim öğretime açılan okulumuzun amacı geleceğe yön veren, milli ve manevi değerleri hedef bilen, pozitif ilimler ışığında gençler yetiştirmektir. Bu hedefler doğrultusunda yetiştirdiğimiz öğrencilerimiz 2003-2004 yılı OKS sınav sonuçlarına göre %78, 2004-2005 yılı OKS sınav sonuçlarına göre ise %89’luk bir başarı yüzdesi yakalamışlardır. 2005 yılı OKS sınavında Türkiye 19.su , Türkiye 71’si okulumuzdan çıkmıştır. Şu anda okul bünyesinde 369 öğrenci ve 24 öğretmeni ile eğitim öğretime devam etmektedir.

Özel Çağrı Okulları Lise

Okulumuz 1991-1992 Eğitim Öğretim yılında Özel Çağrı Kız Lisesi olarak iki ortaokul 1. sınıf, iki lise 1. sınıf olmak üzere toplam dört sınıfla eğitime başladı. Bu başlangıç eğitim seferberliğinin ilk halkasını oluşturdu.

Her geçen yıl başarısını daha da fazlalaştıran lisemiz;

- 2005 ÖSS Ankara başarı sıralamasında 182,233 ÖSS Sayısal puanla Ankara 1.(Birincisi) olmuştur.
- Türkiye Genelinde 184,567 sayısal ve 206,453 sözel puanıyla 692 okul arasında kendi türündeki okullar içerisinde Türkiye 21.(Yirmibirincisi) olmuştur.

Özel Çağrı Okulları, bu başarıları Milli Eğitim Kanunda ifadesi bulan vatansever, çalışkan, milli ve manevi değerlere bağlı bireyler yetiştirme sahip olmakla kazanmıştır. Daha büyük başarılara hep birlikte ulaşmak dileğimizdir. Okulumuz 205 öğrenci ve 20 öğretmen ile eğitim ve öğretimine devam etmektedir.

Özel Çağrı Okulları Fen Lisesi

Ülkemizin gelişip kalkınmasında büyük roller üstlenecek olan bilim adamlarının yetiştirilmesine katkı sağlayabilmek amacıyla 1996-1997 Eğitim Öğretim yılında Özel Çağrı Fen Lisesi açıldı.

- 2005 ÖSS Ankara başarı sıralamasında okulumuz 253,358 ÖSS sayısal puanıyla Ankara 1. (Birincisi) olmuştur.

- Türkiye genelinde 253,358 ÖSS sayısal puanıyla 6921 okul arasında 87., kendi türündeki okullar arasında 11. olmuştur.

Hiçbir başarı tesadüfi değildir. Özel Çağrı Fen Lisesi bilgiyi erdemle, güzel ahlakla, insan sevgisi ve milli kültürle kaynaştırmış, öğrencilere hedeflerine ulaşması için gerekli donanımları kazandırmış ve bu doğrultuda onları büyük başarılara kavuşturmuştur. Ve kavuşturmaya da devam edecektir.

Özel Çağrı Okulları Fen Lisesi 90 öğrenci ve 15 öğretmen ile eğitim ve öğretimine devam etmektedir.

Özel Çağrı Okulları İletişim Bilgisi
Adres : Karargahtepe Mahallesi, Onurlu Sokak No:27 Keçiören - Ankara
Tel. : 0 312 360 50 00
Faks : 0 312 360 50 98
web Sitesi : www.cagriokullari.com