Ankaradaki Lks Evler , Ankaradaki Villalar , Ankaradaki Rezidanslar , Ankaradaki Oteller , Ankaradaki zel Hastaneler , Ankaradaki zel Okullar , Ankara TOK , Ankara KPTA , Mortgage , Konut Kredileri

Ankarada Lks Yaam , Lks Evler , zel Hastaneler , zel niversiteler , Cafeler
Ankara |  Ankarann Tarihi |  Ankara Bykehir Belediyesi |  Ankara Resimleri |  Ankara Ticaret Odas
Ankara Kalesi |  Atakule |  Ankara nemli Telefonlar Ankara Toki |  Ankara OSTM Organize Sanayi Blgesi
Ankara vedik Organize Sanayi Blgesi |  Ankara Emlak Firmalar |  RE/MAX |  Realty World |  Belmek
Beltek |  Ankara Mimarlk Firmalar |  Ankara Dekorasyon Firmalar | 

ANKARADAKİ LÜKS EVLER VİLLALAR

312 Ulusoy City - 400 Evler - Ada Evleri - Aloha Evleri - Akkent Konutları - Akman Condominium Daireleri - Aktürk Çankaya Evleri - Aktürk Stüdyo Evleri - Aktürk Teras Evleri - Aktürk Çankaya Park Evleri - Angora Evleri - Ankara Ankara - Antares Konutları - Arinna Park Evleri - Avrupa Mahallesi Konutları - Ayma Evleri - Beysu Park Kon. - Bilgetürk Manzara - Bilkent Bahçe Evl. - Çankaya Bilkent Konutları - Çayyolu Eston Konutları - Çankaya Batı Yakası Konutları - Besa Nova Evleri - Çankaya Elit Park Sitesi - Divan Konutları - Dora Evleri - Ege Botanik Konutları - Ege Bulvar Konutları - Ege Flora Konutları - Etimesgut Elvan Kent Evleri - Entepe Konutları - Etimesgut Eston Eryaman Evleri - Gordion Konutları - Gökkuşağı Evleri - Göksu Park Konutları - Göksu Metro Kent Konutları - Gökte Şehir Konutları - Güney Park Konutları - Gürmen Murat Evleri - Hayat Sebla Evl. - Ihlara Konutları - Işın Hyency Konutları - Karina Evleri - Kayrapark Konutları - Kervan Park Sitesi - Lale Kent Konutları - Mesa Camlıpark Evleri - Mesa Dora Evleri - Mia Bulut Evleri - Nascor İncek - Nevbahar Kon. - Okyanus Plaza - Park Oran Kon. - Park Premium Teras Evler - Parkvadi Batı - Parkvadi Evleri - Rönesans Neva Konakları - Rose Garden Residence - Rüya Kent Evl. - Söğütözü Konutları - Simge Şehir Evleri - Şafaktepe Platin Konutları - Trend Çankaya Residence - Tepe Prime Konutları - Urankent Elit Konutları - Vega Studios Konutları - Yonca Evler Yeni Mahalle Demet Kent Evleri - Zirvekent Konut.

ANKARADAKİ LÜKS OTELLER

Aktif Metropolitan - Ankara Hiltonsa - Kızılcahamam Tatil - Bilkent Oteli - Anadolu Oteli - Capital Plaza - City Otel Res. - Dedeman Hotel - Elit Palas - Esenboğa Airport - Gordion Hotel - Etap Altınel - İlci Residence - Radisson Sas - Ramada Ankara - Sheraton Hotel - Sürmeli Hotel - Swissotel Ankara -

ANKARADAKİ ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ

Acity Outlet AVM - Ankamall AVM - Antares AVM - Arcadium AVM - Armada AVM - Bilkent Center - FTZ AVM - Galleria AVM - Millenium Outlet

ANKARADAKİ ÖZEL OKULLAR/KOLEJLER

Aykan Koleji - Bilim Özel Okulları - Büyük Kolej - Gazi Koleji - ODTÜ Okulları - Özel Arı Okulları - Özel Bilkent Okul. - Özel Çağrı Okul. - Özel Ceceli Okul. - Evrensel Okulları - Özel Maya Okul. - Özel Meltem Okul. - Özel Pınar Eğitim - Özel Sevgi Okul. - Özel Tevfik Fikret - Özel Yüce Okulları - Ank. TED Koleji - Yükselen Koleji

ANKARADAKİ ÖZEL HASTANELER

29 Mayıs Hastanesi - 100. Yıl Hast. - Veni Vidi Hastanesi - Akay Hastanesi - Magnet Tıp Mer. - Başkent Üniv. Has. - Bayındır Hastanesi - Çağ Hastanesi - Çankaya Hasta. - Güven Hastanesi - Hasvak Gün Hast. - Kavaklıdere Umut - Keçiören Hastanesi - Kudret Göz Hast. - Maya Göz Hast. - Mesa Hastanesi - Özel Bilgi Hast. - Lokman Hekim Hast. - Uzmanlar Tıp Merkezi

ANKARADAKİ ÖZEL ÜNİVERSİTELER

Atılım Üniv. Başkent Üniv. Bilkent Üniv. Çankaya Üniv. TOBB Üniv. Ufuk Üniv.

ANKARADAK LUKS CAFELER & RESTAURANTLAR & BARLAR & PASTANELER

Chocolate Cafe CV City Voice Liva Pastaneleri Minna's Hot Spot Bistro Piano Plus Restaurant Sushico Restaurant

Hasvak Gün Hastanesi , Gün Hastaneleri

Hasvak Gün Hastanesi Resimleri

Hasvak Gün Hastanesi

Resmi Büyütmek için tıkla

Hasvak Gün Hastanesi

Resmi Büyütmek için tıkla

lgili Etiketler : Hasvak Gün Hastanesi - Özel Hasvak Gün Hastanesi - Ankara Ada Hastanesi - Ankara - Ankaradaki Özel Hastaneler - Ankaradaki Tıp Merkezleri - Hastane - Hastaneler - Özel Hastaneler - Tıp Merkezleri - Özel Tıp Merkezleri  

Hasvak Gün Hastanesi

Hasvak Gün Hastanesi Haziran 1999 da Vakfımızın bir yan kuruluşu olarak hizmete açılmıştır. Türkiye'nin ilk ruhsatlı (Outpatient Clinic) ‘Gün Hastanesi’dir.

Gaziosmanpaşa, Reşit Galip Caddesi No:10 adresinde bulunan merkezimiz yaklaşık 3000 m²’lik kapalı kullanım alanı bulunan, müstakil ve 6 katlı binasında, modern tıbbi donanımı ve geniş uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.

Hastanemizde konforunuzun mükemmeliyeti için 30 araçlık park yeri ve park yardımcıları ile iç mekanda geniş ve rahat bekleme alanları oluşturulmuştur.

Gün Hastanesi

Sağlık hizmetinin kaliteli ve güvenilir verilebilmesini mümkün kılan uygun binasal yapısının yanı sıra, hızlı hizmet verebilecek en uygun iç dizayna sahiptir. Bu amaçla merkez laboratuvarı, radyodiagnostik, poliklinikler ve acil servis gibi üniteler bir araya toplanmıştır. Örnek toplama merkezi ve danışma/randevu bankosu hizmetin kesintisiz ve çabucak verilebilmesini sağlayabilecek şekilde konumlandırılmıştır.

- Kurumumuzda tek yataklı modern gözlem/hasta odaları,
- Her konuda ve her zaman danışılabilecek ‘Danışman Hekim’ leri,
- Tüm branşlarda müdahale ve izlem yapabilmeyi olanaklı kılan alt yapı,
- Günümüz dünya teknolojisi ile donanmış poliklinik ve klinikler mevcuttur.

Güleryüzlü ve eğitimli hasta danışmanları, ‘Bilgi işlem’ ve ‘Bilgi saklama’ merkezleri ve her an görev başındaki halkla ilişkiler uzmanları ile kurumumuzdan sağlık hizmeti alan bireylerin memnuniyetini artırmak temel hedefimizdir.

Gün Hastaneleri'nin Özellikleri

Gün Hastaneleri (Outpatient Clinics)’nin temel prensibi ; hizmeti sadeleştirmek, gereksiz zaman ve iş gücü kaybını önlemek, maliyetleri düşürmek ve hizmet kalitesinin artmasını sağlamaktır. Gün Hastaneleri klasik hastanelere göre birçok yönden daha modern bir yapıdadır.

Öncelikle Gün Hastanelerinden verilen hizmet daha ucuz olmaktadır. Hastaların problemlerinin çözümü için özellikle sistemden kaynaklanan gecikmelerin yaşanmaması, tetkik ve tedavilerin öngörülen en kısa sürede ve ayaktan tamamlanması hizmeti önemli ölçüde ucuzlatmakta, bunun yanında kalitesini de arttırmaktadır.

Gün Hastanelerinin en büyük işlevlerinden birisi günübirlik-gecelemesiz ameliyatların (ambulatory surgery) yapılabilmesidir. Günümüzde ameliyat tekniklerinin ve anestezi uygulamalarının gösterdiği gelişim sonucunda tüm ameliyatların %70’inden fazla bir bölümünde hastaların hastanede gecelemelerine gerek kalmaksızın taburcu olmaları sağlanabilmektedir. Tıbbi yönden hiçbir dezavantajı olmayan bu uygulamanın maliyetlerin düşürülmesi yönünden büyük bir önemi vardır. Bu sayede hastanelerden yararlanacak insanların sayısı da çok artacaktır. 2002 yılı için sadece Amerika Birleşik Devletlerinde 30 milyondan fazla ameliyatın Gün Hastanelerinde yapılacağı tahmin edilmektedir.

Gün Hastanelerinde tüm poliklinik hizmetleri verilebilir. Bunun yanında bir çok tedavi klinikleri de yer alabilir ; Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Kliniği, Ağrı Kliniği, Taş Kırma Kliniği, Meslek Hastalıkları Klinikleri gibi. Bu profil hastanelere müracaat eden hastaların çok büyük bir kısmını içermektedir.

Gün Hastanelerinde tanı birimleri bölümlerin ihtiyaçlarına göre kapsamlı olarak oluşturulmuştur. Ancak az kullanılan ve ileri düzeyde araştırma için tasarlanan pahalı tanı birimleri Gün Hastanelerinde bulunmaz. Bunun çok önemli bir işlevi vardır; Tedavi hizmetlerinde Gün Hastanelerinin payının artması ile ileri düzeyde gereksiz tetkik istenmesinin de önüne geçilmiş olur.

Gün Hastaneleri klasik hastanelere göre çok daha küçük birimlerdir. Bu yapıları sayesinde hizmet yönetimi daha etkili şekilde gerçekleştirilirken hasta memnuniyetinin sağlanması da daha kolay olmaktadır. Gün Hastanelerinin randevu ile çalışmaları, kolay ulaşılabilir olmaları, hasta danışmanlık hizmetleri vermeleri ve güler yüzlü sıcak bir ortama sahip olmaları ile soğuk ürkütücü görünümlü, hantal ve karışık klasik hastanelerin çok ilerisine gittikleri bir gerçektir.

Gün Hastanelerinin yaygınlaşması ve hizmetlerinin halka tanıtılması ile ayaktan tedavi hastalarının bu hastanelere yönlenmeleri sağlanınca, eğitim hastanelerinin aşırı yükleri de azalacak ve kendi esas kimliklerine dönmeleri gerçekleşecektir.

Hasvak Gün Hastanesi; Türkiye’deki Gün Hastanelerinin öncülerinden birisidir ve Ankara’nın en büyük Gün Hastanesidir. Yapısı ile batılı örnekler ile aynı özellikleri içeren Hasvak Gün Hastanesinde tüm branşlarda poliklinik hizmeti verilirken, laboratuar ve radyolojik tanı birimleri de poliklinik hizmetlerini tam destekleyecek kadar gelişmiştir. Merkezin ameliyathaneleri de Gün Hastanesi özelliğine uygun olarak oluşturulmuştur. Özellikle Kulak Burun Boğaz, Göz Hastalıkları, Ortopedi, Kadın Doğum ve Üroloji bölümlerine ait hemen her türlü ameliyat başarı ile yapılabilmektedir. Hasvak Gün Hastanesinde poliklinik hizmetlerinin dışında tedavi birimleri de bulunmaktadır. Ankara’nın en büyük özel Fizik Tedavi Kliniği ve Ağrı Kliniği ile bu konuda öncülük yapmaktadırlar.

Hasvak Gün Hastanesi İletişim Bilgisi
Adres : Reşit Galip Cad. No:10 Gaziosmanpaşa - Ankara 06540
Tel. : 0 312 446 88 88 (Pbx)
Faks : 0312 436 28 28
Web Sitesi : www.hasvak.com.tr
E-posta : info@hasvak.com.tr