Ankaradaki Lks Evler , Ankaradaki Villalar , Ankaradaki Rezidanslar , Ankaradaki Oteller , Ankaradaki zel Hastaneler , Ankaradaki zel Okullar , Ankara TOK , Ankara KPTA , Mortgage , Konut Kredileri

Ankarada Lks Yaam , Lks Evler , zel Hastaneler , zel niversiteler , Cafeler
Ankara |  Ankarann Tarihi |  Ankara Bykehir Belediyesi |  Ankara Resimleri |  Ankara Ticaret Odas
Ankara Kalesi |  Atakule |  Ankara nemli Telefonlar Ankara Toki |  Ankara OSTM Organize Sanayi Blgesi
Ankara vedik Organize Sanayi Blgesi |  Ankara Emlak Firmalar |  RE/MAX |  Realty World |  Belmek
Beltek |  Ankara Mimarlk Firmalar |  Ankara Dekorasyon Firmalar | 

ANKARADAKİ LÜKS EVLER VİLLALAR

312 Ulusoy City - 400 Evler - Ada Evleri - Aloha Evleri - Akkent Konutları - Akman Condominium Daireleri - Aktürk Çankaya Evleri - Aktürk Stüdyo Evleri - Aktürk Teras Evleri - Aktürk Çankaya Park Evleri - Angora Evleri - Ankara Ankara - Antares Konutları - Arinna Park Evleri - Avrupa Mahallesi Konutları - Ayma Evleri - Beysu Park Kon. - Bilgetürk Manzara - Bilkent Bahçe Evl. - Çankaya Bilkent Konutları - Çayyolu Eston Konutları - Çankaya Batı Yakası Konutları - Besa Nova Evleri - Çankaya Elit Park Sitesi - Divan Konutları - Dora Evleri - Ege Botanik Konutları - Ege Bulvar Konutları - Ege Flora Konutları - Etimesgut Elvan Kent Evleri - Entepe Konutları - Etimesgut Eston Eryaman Evleri - Gordion Konutları - Gökkuşağı Evleri - Göksu Park Konutları - Göksu Metro Kent Konutları - Gökte Şehir Konutları - Güney Park Konutları - Gürmen Murat Evleri - Hayat Sebla Evl. - Ihlara Konutları - Işın Hyency Konutları - Karina Evleri - Kayrapark Konutları - Kervan Park Sitesi - Lale Kent Konutları - Mesa Camlıpark Evleri - Mesa Dora Evleri - Mia Bulut Evleri - Nascor İncek - Nevbahar Kon. - Okyanus Plaza - Park Oran Kon. - Park Premium Teras Evler - Parkvadi Batı - Parkvadi Evleri - Rönesans Neva Konakları - Rose Garden Residence - Rüya Kent Evl. - Söğütözü Konutları - Simge Şehir Evleri - Şafaktepe Platin Konutları - Trend Çankaya Residence - Tepe Prime Konutları - Urankent Elit Konutları - Vega Studios Konutları - Yonca Evler Yeni Mahalle Demet Kent Evleri - Zirvekent Konut.

ANKARADAKİ LÜKS OTELLER

Aktif Metropolitan - Ankara Hiltonsa - Kızılcahamam Tatil - Bilkent Oteli - Anadolu Oteli - Capital Plaza - City Otel Res. - Dedeman Hotel - Elit Palas - Esenboğa Airport - Gordion Hotel - Etap Altınel - İlci Residence - Radisson Sas - Ramada Ankara - Sheraton Hotel - Sürmeli Hotel - Swissotel Ankara -

ANKARADAKİ ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ

Acity Outlet AVM - Ankamall AVM - Antares AVM - Arcadium AVM - Armada AVM - Bilkent Center - FTZ AVM - Galleria AVM - Millenium Outlet

ANKARADAKİ ÖZEL OKULLAR/KOLEJLER

Aykan Koleji - Bilim Özel Okulları - Büyük Kolej - Gazi Koleji - ODTÜ Okulları - Özel Arı Okulları - Özel Bilkent Okul. - Özel Çağrı Okul. - Özel Ceceli Okul. - Evrensel Okulları - Özel Maya Okul. - Özel Meltem Okul. - Özel Pınar Eğitim - Özel Sevgi Okul. - Özel Tevfik Fikret - Özel Yüce Okulları - Ank. TED Koleji - Yükselen Koleji

ANKARADAKİ ÖZEL HASTANELER

29 Mayıs Hastanesi - 100. Yıl Hast. - Veni Vidi Hastanesi - Akay Hastanesi - Magnet Tıp Mer. - Başkent Üniv. Has. - Bayındır Hastanesi - Çağ Hastanesi - Çankaya Hasta. - Güven Hastanesi - Hasvak Gün Hast. - Kavaklıdere Umut - Keçiören Hastanesi - Kudret Göz Hast. - Maya Göz Hast. - Mesa Hastanesi - Özel Bilgi Hast. - Lokman Hekim Hast. - Uzmanlar Tıp Merkezi

ANKARADAKİ ÖZEL ÜNİVERSİTELER

Atılım Üniv. Başkent Üniv. Bilkent Üniv. Çankaya Üniv. TOBB Üniv. Ufuk Üniv.

ANKARADAK LUKS CAFELER & RESTAURANTLAR & BARLAR & PASTANELER

Chocolate Cafe CV City Voice Liva Pastaneleri Minna's Hot Spot Bistro Piano Plus Restaurant Sushico Restaurant

Durmaz İnşaat ,  Ankara İnşaat Firmaları

Durmaz İnşaat Resimleri

Durmaz İnşaat

Resmi Büyütmek için tıkla

Durmaz İnşaat

Resmi Büyütmek için tıkla

lgili Etiketler : Durmaz İnşaat - İnşaat Firmaları - İnşaat Şirketleri - Ankara İnşaat Firmaları - Ankara İnşaat Şirketleri - İnşaat - Yapı - Ankara Yapı Firmaları - Ankara Yapı Şirketleri  

Durmaz İnşaat

Durmaz İnşaat Taahhüt Ticaret Ltd. Şti. 1986 yılında Ankara' da kuruldu.

Şirket, bina ve altyapı inşaatı yanında çeşitli özel çevre düzenleme ve çelik konstrüksüyon yapıların inşaatı konularında faaliyet göstermektedir. Savunma sanayi, bilişim, tütün ve kömür ticareti alanlarında faaliyet gösteren iştirakleri ile organizasyonu geniş bir alana yaymıştır.

Durmaz İnşaat kuruluşundan bu yana Türkiye'deki birçok büyük projede başarıyla yer almış ve üstlendiği projeleri zamanında ve sorunsuz olarak sonuçlandırmıştır. Şirketin gerçekleştirdiği başarılı çalışmalar, şirketin kendi sektöründe uzun vadeli ve güvenilir bir yer edinmesini sağlamıştır. İyi iletişim, güven, yetişmiş teknik ekip ve finansal dayanıklılık şirketin iş ortakları ve müşterileriyle olan ilişkilerini sağlam bir zemine oturtmuştur.

Durmaz İnşaat her proje için dinamik bir teknik ekip oluşturur ve geleneksel inşaat teknikleri yanında yenilikçi bir yaklaşımla müşterilerinin ve iş ortaklarının beklentilerini en iyi şekilde karşılamaya çalışır. Şirketin her bir projeye, geleneksel çerçeve dışında ve projeye özgü yaklaşımı, modern ve sağlıklı sonuçlar alınmasını sağlar.

Şirket Nato Güvenlik Sertifikası ve Yurt Dışı Müteahhitlik Belgesi sahibidir.

Durmaz İnşaat Kalite Politikası ve Hedefleri

Durmaz İnşaat olarak kalite politakımız; müşteri odaklı bir anlayışla müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine uygun ürünler imal etmeyi, topluma ve çevreye duyarlı, sürekli gelişmeye açık, dünya standartlarına uygun, kaliteli hizmet vermeyi taahhüt ediyoruz.

Durmaz İnşaat olarak kalite hedefleri;

- Sürekli iyileştirme
- Teknolojiyi yakından takip etme
- Müşteri tatminini artırmak
- Kaliteyi sürekli arttırmak

TS EN ISO 9001

Durmaz İnşaat İş Sağlığı ve Güvenliği Politikası

Durmaz İnşaat projelerini uygulamaya koyarken çalışanların sağlığını, güvenli ortamlar hazırlayarak sağlar. İş sağlığı ve güvenliğini en üst düzeyde kılmayı amaçlar, iş sağlığını ve iş güvenliğini mevzuatlara uygun bir şekilde optimum seviyede tutacak teknolojiyi ve yöntemleri uygulayarak iş kazalarını önlemek ve yok etmek için gereken önem ve titizlikten kaçınmaz ve sürekli insan sağlığını tehlike altına koyan riskleri bertaraf eder.

Bu politika çerçevesinde, Durmaz İnşaat aşağıdaki genel şirket hedeflerini belirlemiştir;

Kanunlara ve Mevzuata Uyumluluk
Durmaz İnşaat taahhüt ettiği projelerde, yasal mevzuatı inceler ve tüm bu yaptırımları yerine getirmeye azami seviyede özen gösterir.

Sıfır Kaza
Durmaz İnşaat yürüttüğü tüm projelerde sıfır kayda değer kaza hedefini yerine getirecek önlemleri alır ve zaman kazanmak ya da maliyet düşürmek için işçi sağlığından ve güvenliğinden ödün vermez.

Bilinçlendirme ve Katılım
Durmaz İnşaat kendi çalışanlarını ve görevlendirdiği taşeronlarını işçi sağlığı ve güvenliği konusunda bilinçlendirmenin yanı sıra, işveren, tedarikçi ve diğer paydaşları ile işbirliği içinde güvenli bir çalışma ortamını sağlamakta katkılarını geliştirir.

Koruyucu Makine ve Ekipman Kullanımı
Durmaz İnşaat gerçekleştirdiği tüm faaliyetlerde, işçi sağlığı ve güvenliğini optimum düzeyde tutmak amacıyla, gerek iş için gerekse kişisel korunma için en uygun makine, ekipman ve teknoloji kullanılmasını sağlar.

Tehlikeleri ve Kazaları Önleme
Durmaz İnşaat uygulayacağı sistemler ve yöntemler ile işçi sağlığı ve güvenliği açısından kaza risklerinin sistematik şekilde yönetilmesini ve kayda değer tehlikelerin bertaraf edilmesini sağlar.

İş sağlığı ve güvenliği politikamız hakkında tüm çalışanlarımız ve taşeronlarımız bilinçlendirilir ve tarif edilen sistem ve yöntemlere kayıtsız şartsız uymaları sağlanır.

Durmaz İnşaat İletişim Bilgisi

Durmaz İnşaat Taahhüt Ticaret Ltd. Şti.
Genel Merkez : Turan Güneş Bulvarı, İlkbahar Mah. 15. Cad. 286 Sokak, No:3/A, 06450, Çankaya - Ankara
Tel.: 0 312 492 11 88 (Pbx)
Faks : 0 312 492 10 90
E-posta : durmazinsaat@durmazgroup.com
Web Sitesi : www.durmazgroup.com