Ankaradaki Lks Evler , Ankaradaki Villalar , Ankaradaki Rezidanslar , Ankaradaki Oteller , Ankaradaki zel Hastaneler , Ankaradaki zel Okullar , Ankara TOK , Ankara KPTA , Mortgage , Konut Kredileri

Ankarada Lks Yaam , Lks Evler , zel Hastaneler , zel niversiteler , Cafeler
Ankara |  Ankarann Tarihi |  Ankara Bykehir Belediyesi |  Ankara Resimleri |  Ankara Ticaret Odas
Ankara Kalesi |  Atakule |  Ankara nemli Telefonlar Ankara Toki |  Ankara OSTM Organize Sanayi Blgesi
Ankara vedik Organize Sanayi Blgesi |  Ankara Emlak Firmalar |  RE/MAX |  Realty World |  Belmek
Beltek |  Ankara Mimarlk Firmalar |  Ankara Dekorasyon Firmalar | 

ANKARADAKİ LÜKS EVLER VİLLALAR

312 Ulusoy City - 400 Evler - Ada Evleri - Aloha Evleri - Akkent Konutları - Akman Condominium Daireleri - Aktürk Çankaya Evleri - Aktürk Stüdyo Evleri - Aktürk Teras Evleri - Aktürk Çankaya Park Evleri - Angora Evleri - Ankara Ankara - Antares Konutları - Arinna Park Evleri - Avrupa Mahallesi Konutları - Ayma Evleri - Beysu Park Kon. - Bilgetürk Manzara - Bilkent Bahçe Evl. - Çankaya Bilkent Konutları - Çayyolu Eston Konutları - Çankaya Batı Yakası Konutları - Besa Nova Evleri - Çankaya Elit Park Sitesi - Divan Konutları - Dora Evleri - Ege Botanik Konutları - Ege Bulvar Konutları - Ege Flora Konutları - Etimesgut Elvan Kent Evleri - Entepe Konutları - Etimesgut Eston Eryaman Evleri - Gordion Konutları - Gökkuşağı Evleri - Göksu Park Konutları - Göksu Metro Kent Konutları - Gökte Şehir Konutları - Güney Park Konutları - Gürmen Murat Evleri - Hayat Sebla Evl. - Ihlara Konutları - Işın Hyency Konutları - Karina Evleri - Kayrapark Konutları - Kervan Park Sitesi - Lale Kent Konutları - Mesa Camlıpark Evleri - Mesa Dora Evleri - Mia Bulut Evleri - Nascor İncek - Nevbahar Kon. - Okyanus Plaza - Park Oran Kon. - Park Premium Teras Evler - Parkvadi Batı - Parkvadi Evleri - Rönesans Neva Konakları - Rose Garden Residence - Rüya Kent Evl. - Söğütözü Konutları - Simge Şehir Evleri - Şafaktepe Platin Konutları - Trend Çankaya Residence - Tepe Prime Konutları - Urankent Elit Konutları - Vega Studios Konutları - Yonca Evler Yeni Mahalle Demet Kent Evleri - Zirvekent Konut.

ANKARADAKİ LÜKS OTELLER

Aktif Metropolitan - Ankara Hiltonsa - Kızılcahamam Tatil - Bilkent Oteli - Anadolu Oteli - Capital Plaza - City Otel Res. - Dedeman Hotel - Elit Palas - Esenboğa Airport - Gordion Hotel - Etap Altınel - İlci Residence - Radisson Sas - Ramada Ankara - Sheraton Hotel - Sürmeli Hotel - Swissotel Ankara -

ANKARADAKİ ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ

Acity Outlet AVM - Ankamall AVM - Antares AVM - Arcadium AVM - Armada AVM - Bilkent Center - FTZ AVM - Galleria AVM - Millenium Outlet

ANKARADAKİ ÖZEL OKULLAR/KOLEJLER

Aykan Koleji - Bilim Özel Okulları - Büyük Kolej - Gazi Koleji - ODTÜ Okulları - Özel Arı Okulları - Özel Bilkent Okul. - Özel Çağrı Okul. - Özel Ceceli Okul. - Evrensel Okulları - Özel Maya Okul. - Özel Meltem Okul. - Özel Pınar Eğitim - Özel Sevgi Okul. - Özel Tevfik Fikret - Özel Yüce Okulları - Ank. TED Koleji - Yükselen Koleji

ANKARADAKİ ÖZEL HASTANELER

29 Mayıs Hastanesi - 100. Yıl Hast. - Veni Vidi Hastanesi - Akay Hastanesi - Magnet Tıp Mer. - Başkent Üniv. Has. - Bayındır Hastanesi - Çağ Hastanesi - Çankaya Hasta. - Güven Hastanesi - Hasvak Gün Hast. - Kavaklıdere Umut - Keçiören Hastanesi - Kudret Göz Hast. - Maya Göz Hast. - Mesa Hastanesi - Özel Bilgi Hast. - Lokman Hekim Hast. - Uzmanlar Tıp Merkezi

ANKARADAKİ ÖZEL ÜNİVERSİTELER

Atılım Üniv. Başkent Üniv. Bilkent Üniv. Çankaya Üniv. TOBB Üniv. Ufuk Üniv.

ANKARADAK LUKS CAFELER & RESTAURANTLAR & BARLAR & PASTANELER

Chocolate Cafe CV City Voice Liva Pastaneleri Minna's Hot Spot Bistro Piano Plus Restaurant Sushico Restaurant

Çankaya Hastanesi

Çankaya Hastanesi Resimleri

Çankaya Hastanesi

Resmi Büyütmek için tıkla

Çankaya Hastanesi

Resmi Büyütmek için tıkla

lgili Etiketler : Çankaya Hastanesi - Özel Çankaya Hastanesi - Ankara Ada Hastanesi - Ankara - Ankaradaki Özel Hastaneler - Ankaradaki Tıp Merkezleri - Hastane - Hastaneler - Özel Hastaneler - Tıp Merkezleri - Özel Tıp Merkezleri  

Çankaya Hastanesi

Özel Çankaya Hastanesi 1968 senesinde kurulmuş olan Ankara’nın ilk özel hastanesi ayrıcalığına sahiptir. Kuruluşundan bugüne Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Dahiliye, Plastik Cerrahi, Ortopedi ve Travmatoloji, Kalp Damar Cerrahisi ve Kardiyoloji dallarında hizmet veren bir cerrahi hastanedir. Halen bu dallarda son derece seçkin konsültan hekimler ile hizmet vermeye devam etmektedir. Bu dallarda hem kadrolu hem de anlaşmalı hekimler çalışmaktadır. Hastalara tedavi olacakları hekimi seçme hakkı tanınmaktadır.

Toplam 40 adet hasta yatağı, 2 adet gelişmiş tam tıbbi donanımlı yoğun bakım ünitesi, üç genel amaçlı ve iki kalp damar cerrahi olmak üzere toplam beş ameliyathaneye sahiptir. İç Hastalıkları, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Kardiyoloji, Kardiyovasküler Cerrahi, El Cerrahisi, Ortopedi ve Travmatoloji dallarında poliklinik hizmeti verilmektedir. Çankaya Hastanesinde her türlü Biyokimya ve Mikrobiyoloji testlerinin yapıldığı modern bir laboratuvar, konvansiyonel tetkiklerin yapıldığı bir Radyoloji bölümü, efor testi, Ekokardiyografi ile tanısal ve girişimsel anjiografi yapılabilen bir kardiyoloji ünitesi bulunmaktadır.

Çankaya Hastanesindeki otomasyon programı ile tüm birimler birbirinden bilgi alabilmekte, bilgileri takip edebilmekte ve gerekli raporlar çok kısa bir süre içerisinde doktorlara, yönetime ve hasta katlarına ulaştırılabilmektedir.

Ankara' nın ilk özel hastanesi olan Çankaya Hastanesi kuruluşunun 30.yılında sürekli gelişerek çağdaş sağlık işletmeciliğinde ulaştığı düzeyin gururunu yaşamaktadır. Ülkemizdeki kurumsallaşmış işletmelerin azlığını düşünecek olursak Çankaya Hastanesinin 30 yılı aşkın süredir özel hastane işletmeciliğindeki yerini daha iyi anlarız.

Son yıllar içerisinde yapılan köklü altyapı ve tıbbi teknolojik yatırımları ile geçmişten gelen sağlam deneyimlerin birleştirilmesi hastanemizin hizmet verdiği alanlardaki güvenilirliğini çok daha ileri noktalara taşımıştır. Sağlık hizmetlerinin en güvenilir şekilde herkesin yararlanabileceği şekilde yüksek eğitimli kadromuzla birlikte her zaman tıptaki gelişmeleri tatbik ederek kaliteli hizmet vermeye devam etmekteyiz. Çankaya Hastanesi her gün Ankara'dan ve Türkiye’ nin çeşitli yerlerinden başvuran hastalara hizmet vermektedir. Ankara'nın en seçkin hekimleri ile çalışmanın övüncü içindeyiz.

Amacımız, geçmişten gelen deneyimlerimizi, dinamik insan gücümüz ve üretimi çağdaş hastanecilik anlayışı ve bilimin ışığında geleceğe güvenle ve sağlam adımlarla taşımaktır.

Çankaya Hastanesi Hedef ve Vizyonu

Çankaya Hastanesinin misyonu “ Önce İnsan” ilkesidir ve tıp ahlakı çerçevesinde sunulan sağlık hizmetlerinin mükemmel olması görevimizdir.

Hedefimiz“ her insanın hak ettiği sağlık hizmetlerini en güvenilir ve kaliteli biçimde uygulamak ve geliştirmektir”. Çankaya Hastanesi yöneticileri ve çalışanları bu ilkeyi sürdürmek ve gerçekleştirmek için tüm emeklerini, tecrübelerini, eforlarını hasta ve hasta yakınlarının huzuru ve sevinci için sarf etmektedirler. “Hasta hekimini seçebilmelidir” ilkesinden yola çıkarak Ankara’nın en seçkin hekimleri ile çalışmanın övüncü içindeyiz.

Çankaya Hastanesi İletişim Bilgisi
Adres : Bülten Sok. No:44 Çankaya - Ankara
Tel. : 0 312 426 14 50 (Pbx)
Faks : 0 312 467 97 06
Web Sitesi : www.cankayahastanesi.com.tr
E-posta : cankaya@cankayahastanesi.com.tr