Ankaradaki Lks Evler , Ankaradaki Villalar , Ankaradaki Rezidanslar , Ankaradaki Oteller , Ankaradaki zel Hastaneler , Ankaradaki zel Okullar , Ankara TOK , Ankara KPTA , Mortgage , Konut Kredileri

Ankarada Lks Yaam , Lks Evler , zel Hastaneler , zel niversiteler , Cafeler
Ankara |  Ankarann Tarihi |  Ankara Bykehir Belediyesi |  Ankara Resimleri |  Ankara Ticaret Odas
Ankara Kalesi |  Atakule |  Ankara nemli Telefonlar Ankara Toki |  Ankara OSTM Organize Sanayi Blgesi
Ankara vedik Organize Sanayi Blgesi |  Ankara Emlak Firmalar |  RE/MAX |  Realty World |  Belmek
Beltek |  Ankara Mimarlk Firmalar |  Ankara Dekorasyon Firmalar | 

ANKARADAKİ LÜKS EVLER VİLLALAR

312 Ulusoy City - 400 Evler - Ada Evleri - Aloha Evleri - Akkent Konutları - Akman Condominium Daireleri - Aktürk Çankaya Evleri - Aktürk Stüdyo Evleri - Aktürk Teras Evleri - Aktürk Çankaya Park Evleri - Angora Evleri - Ankara Ankara - Antares Konutları - Arinna Park Evleri - Avrupa Mahallesi Konutları - Ayma Evleri - Beysu Park Kon. - Bilgetürk Manzara - Bilkent Bahçe Evl. - Çankaya Bilkent Konutları - Çayyolu Eston Konutları - Çankaya Batı Yakası Konutları - Besa Nova Evleri - Çankaya Elit Park Sitesi - Divan Konutları - Dora Evleri - Ege Botanik Konutları - Ege Bulvar Konutları - Ege Flora Konutları - Etimesgut Elvan Kent Evleri - Entepe Konutları - Etimesgut Eston Eryaman Evleri - Gordion Konutları - Gökkuşağı Evleri - Göksu Park Konutları - Göksu Metro Kent Konutları - Gökte Şehir Konutları - Güney Park Konutları - Gürmen Murat Evleri - Hayat Sebla Evl. - Ihlara Konutları - Işın Hyency Konutları - Karina Evleri - Kayrapark Konutları - Kervan Park Sitesi - Lale Kent Konutları - Mesa Camlıpark Evleri - Mesa Dora Evleri - Mia Bulut Evleri - Nascor İncek - Nevbahar Kon. - Okyanus Plaza - Park Oran Kon. - Park Premium Teras Evler - Parkvadi Batı - Parkvadi Evleri - Rönesans Neva Konakları - Rose Garden Residence - Rüya Kent Evl. - Söğütözü Konutları - Simge Şehir Evleri - Şafaktepe Platin Konutları - Trend Çankaya Residence - Tepe Prime Konutları - Urankent Elit Konutları - Vega Studios Konutları - Yonca Evler Yeni Mahalle Demet Kent Evleri - Zirvekent Konut.

ANKARADAKİ LÜKS OTELLER

Aktif Metropolitan - Ankara Hiltonsa - Kızılcahamam Tatil - Bilkent Oteli - Anadolu Oteli - Capital Plaza - City Otel Res. - Dedeman Hotel - Elit Palas - Esenboğa Airport - Gordion Hotel - Etap Altınel - İlci Residence - Radisson Sas - Ramada Ankara - Sheraton Hotel - Sürmeli Hotel - Swissotel Ankara -

ANKARADAKİ ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ

Acity Outlet AVM - Ankamall AVM - Antares AVM - Arcadium AVM - Armada AVM - Bilkent Center - FTZ AVM - Galleria AVM - Millenium Outlet

ANKARADAKİ ÖZEL OKULLAR/KOLEJLER

Aykan Koleji - Bilim Özel Okulları - Büyük Kolej - Gazi Koleji - ODTÜ Okulları - Özel Arı Okulları - Özel Bilkent Okul. - Özel Çağrı Okul. - Özel Ceceli Okul. - Evrensel Okulları - Özel Maya Okul. - Özel Meltem Okul. - Özel Pınar Eğitim - Özel Sevgi Okul. - Özel Tevfik Fikret - Özel Yüce Okulları - Ank. TED Koleji - Yükselen Koleji

ANKARADAKİ ÖZEL HASTANELER

29 Mayıs Hastanesi - 100. Yıl Hast. - Veni Vidi Hastanesi - Akay Hastanesi - Magnet Tıp Mer. - Başkent Üniv. Has. - Bayındır Hastanesi - Çağ Hastanesi - Çankaya Hasta. - Güven Hastanesi - Hasvak Gün Hast. - Kavaklıdere Umut - Keçiören Hastanesi - Kudret Göz Hast. - Maya Göz Hast. - Mesa Hastanesi - Özel Bilgi Hast. - Lokman Hekim Hast. - Uzmanlar Tıp Merkezi

ANKARADAKİ ÖZEL ÜNİVERSİTELER

Atılım Üniv. Başkent Üniv. Bilkent Üniv. Çankaya Üniv. TOBB Üniv. Ufuk Üniv.

ANKARADAK LUKS CAFELER & RESTAURANTLAR & BARLAR & PASTANELER

Chocolate Cafe CV City Voice Liva Pastaneleri Minna's Hot Spot Bistro Piano Plus Restaurant Sushico Restaurant

Çağ Hastanesi

Çağ Hastanesi Resimleri

Çağ Hastanesi

Resmi Büyütmek için tıkla

Çağ Hastanesi

Resmi Büyütmek için tıkla

lgili Etiketler : Çağ Hastanesi - Özel Çağ Hastanesi - Ankara Ada Hastanesi - Ankara - Ankaradaki Özel Hastaneler - Ankaradaki Tıp Merkezleri - Hastane - Hastaneler - Özel Hastaneler - Tıp Merkezleri - Özel Tıp Merkezleri  

Çağ Hastanesi

İleri teknolojisi, uzman hekim kadrosu ve kusursuz hizmetiyle Çağ Hastanesi, 1997 yılından beri, Ankara'nın merkezi Kızılay'da, tıbbın bütün dallarında sağlık hizmeti vermektedir. Hastane, Türkiye'nin en seçkin üniversitelerinde ve hastanelerinde kariyer sahibi olan 170 doktorun ortaklığı ile kurulmuştur.

13 katlı binasında, 60 yatak kapasitesine sahip olan Çağ Hastanesinde, tüm odalar hasta ve refakatçisinin ihtiyaçları düşünülerek en modern şekilde, özel olarak düzenlenmiştir. Odaların tamamında bulunan elektronik kumandalı hasta yatağı ve merkezi oksijen sistemiyle hastanın rahatlığı ve güvenliği sağlanırken, renkli televizyon, merkezi müzik yayını, elektronik kontrollü klima, otomatik telefon sistemi ve banyo ile hasta ve refakatçilere konforlu bir ortam yaratılmıştır.

Üstün teknolojiye sahip donanımı sayesinde, Çağ Hastanesi bünyesindeki 4 ameliyathane, uzman hekimlerimizin tercihlerinde en üst sırada yer almaktadır. Hepa filtreli klima sistemi, merkezi gaz sistemi, gelişmiş mikroskop ve laparoskopi sistemleri ve elektronik kontrollü masa ve kapılar ile modern tasarımlara sahip ameliyathanelerde tıbbın son imkanları ile başarılı operasyonlar gerçekleştirilmektedir.

Kalp ve damar hastalıklarının teşhis ve tedavisinde seçkin doktor kadrosuyla iddialı bir yere sahip olan Çağ Hastanesi' nde, yılda 1000'e yakın kroner bypass, kapak ve damar ameliyatları, yaklaşık 5000 civarında anjiyo işlemi başarıyla gerçekleştirilmektedir. Çağ Hastanesinin Kalp ve Damar Cerrahisi ile Anjio ünitelerinde, SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı ile anlaşma da vardır.

Dokuz yataklı yoğun bakım, 2 doğumhane ve yenidoğan ünitesi bulunan hastanede, 24 saat çalışan acil servis ve ambulans her an hizmete hazırdır.

Ayrıca, hasta ve refakatçilerine 24 saat hizmet veren kafeterya ile geniş ve ferah dizaynıyla rahatlatıcı bir atmosfere sahip lobi, maksimum müşteri memnuniyeti düşünülerek özenle tasarlanmıştır.

Çağ Hastanesi İletişim Bilgisi
Adres : Meşrutiyet Cad. No:33 Kızılay - Ankara
Tel. : 0 312 430 08 08
Faks : 0 312 430 08 26
Web Sitesi : www.caghastanesi.com.tr
E-posta : caghastanesi@caghastanesi.com.tr

Çağ Laboratuvarlar Grubu

Yaklaşık 25 yıldır kesintisiz sağlık hizmeti veren Çağ Laboratuvarları; bugün beş ayrı biriminde her türlü görüntüleme ve tıbbi laboratuvar tetkikini “Sağlıkta kalite ve güven” sloganı ile gerçekleştirmektedir. Çağ Laboratuvarlar Grubunda modern ve yüksek teknolojik cihazlarla 700’den fazla çeşit test yapılmakta ve bu hizmetten her yıl 150.000’e yakın kişi yararlanmaktadır. Çağ Laboratuvarlar Grubu, ayaktan başvuran hastaların yanısıra yurt genelinde 600’den fazla tıbbi laboratuvar, poliklinik, tıp merkezi veya hastaneye özel kuryeler ve kargo aracılığı ile tetkik hizmeti vermektedir. Çağ Laboratuvarlar Grubu’ nda Klinik Biyokimya, Nükleer Tıp, Radyoloji, Patoloji, Mikrobiyoloji, Genetik gibi ana dallarda çok sayıda uzman hekim ve deneyimli teknik personel aracılığı ile incelemeler yapılmaktadır: Ayrıca; genel, kalp, hipertansiyon, prostat, meme, menopoz gibi konularda hastaların check-up’ları da gerçekleştirilmektedir.

Çağ Laboratuvarlarında hizmette kalite ve güven daima esastır. Bu amaçla internal ve uluslararası external kalite kontrol sistemleri içerinde yer almaktadır.

Çağ Laboratuvarlarının temel çalışma prensipleri ve misyonu şu şekildedir:
1- Hastalara, doktorlara ve diğer laboratuvarlara tetkik hizmetlerini doğru, anlaşılır ve hızla sunmaktadır.
2- Doktorlara, laboratuvarlara ve tıp merkezlerine bilgi, teknoloji sağlamak, tecrübesini aktarmak ve tıbbi danışmanlık yapmaktadır.

3- Kalite esaslı tüm bu hizmetlere uygun bedelle ve en kısa sürede ulaşılmasını sağlamaktır.

Tüm bunlar için esas aldığı prensipler; kısaca rekabet ve iş birliği olarak adlandırılabilir.

Rekabet; modern teknoloji, yüksek kalite, zamandan tasarruf, deneyim, ihtiyaç belirleme, uygun bedel ve dürüst çalışma esaslarında gerçekleştirilmektedir.

İşbirliği ise; kurallar, destek, sorumluluk, düzgün servis, takım çalışması, geri bildirim, stratejik ortak ve karşılıklı güven esaslarında oluşturmaktadır.

Çağ Laboratuvarlar Grubu İletişim Bilgisi
Adres-1 : Selanik Caddesi No: 52 Kızılay - Ankara
Adres-2 : Selanik Caddesi No: 39 Kızılay - Ankara
Tel. : 0 312 418 77 89
Faks : 0 312 425 22 33

Doktorlar Göznür Çağ Tıp Merkezi

Çağ Sağlık Grubu’nun bir üyesi olan ve Kızılay’da Mithatpaşa Caddesinde yerleşik olan Doktorlar Göznur Çağ Tıp Merkezi deneyimli Uzman doktor kadrosu ile tıbbın Dahiliye, Genel Cerrahi, Göz, KBB, Çocuk, Psikiyatri ve Diş dallarında tanı ve tedavi hizmeti vermektedir. Doktorlar Çağ Tıp Merkezi 2006 yılında; 15 yılı aşkın süredir Göz Hastalıkları alanında çok deneyimli uzman kadrosu ve ileri teknolojik teknik donanımla hizmet veren Göznur’u da dahil ederek Doktorlar Göznur Çağ Tıp Merkezi ünvanını almıştır.

Bu tıp merkezimizde muayene ve tedavinin yanısıra her türlü tıbbi laboratuvar tetkiki, Radyolojik incelemeler, Mammografi ve Çağ Laboratuvarları işbirliği ile Kemik Dansitometrisi, Bilgisayarlı Tomografi, Sintigrafi hizmetleri verilmektedir.

Doktorlar Göznur Çağ Tıp Merkezi’nde anlaşmalı özel kurumların yanısıra emekli sandığına bağlı emekli ve yakınları, devlet memur ve yakınları sevkle muayenelerini, tetkiklerini yaptırıp tedavilerini olabilmektedir.

Doktorlar Göznür Çağ Tıp Merkezi İletişim Bilgisi
Adres : Mithatpaşa Caddesi No: 45 Kızılay - Ankara
Tel. : 0 312 430 09 60