Ankaradaki Lks Evler , Ankaradaki Villalar , Ankaradaki Rezidanslar , Ankaradaki Oteller , Ankaradaki zel Hastaneler , Ankaradaki zel Okullar , Ankara TOK , Ankara KPTA , Mortgage , Konut Kredileri

Ankarada Lks Yaam , Lks Evler , zel Hastaneler , zel niversiteler , Cafeler
Ankara |  Ankarann Tarihi |  Ankara Bykehir Belediyesi |  Ankara Resimleri |  Ankara Ticaret Odas
Ankara Kalesi |  Atakule |  Ankara nemli Telefonlar Ankara Toki |  Ankara OSTM Organize Sanayi Blgesi
Ankara vedik Organize Sanayi Blgesi |  Ankara Emlak Firmalar |  RE/MAX |  Realty World |  Belmek
Beltek |  Ankara Mimarlk Firmalar |  Ankara Dekorasyon Firmalar | 

ANKARADAKİ LÜKS EVLER VİLLALAR

312 Ulusoy City - 400 Evler - Ada Evleri - Aloha Evleri - Akkent Konutları - Akman Condominium Daireleri - Aktürk Çankaya Evleri - Aktürk Stüdyo Evleri - Aktürk Teras Evleri - Aktürk Çankaya Park Evleri - Angora Evleri - Ankara Ankara - Antares Konutları - Arinna Park Evleri - Avrupa Mahallesi Konutları - Ayma Evleri - Beysu Park Kon. - Bilgetürk Manzara - Bilkent Bahçe Evl. - Çankaya Bilkent Konutları - Çayyolu Eston Konutları - Çankaya Batı Yakası Konutları - Besa Nova Evleri - Çankaya Elit Park Sitesi - Divan Konutları - Dora Evleri - Ege Botanik Konutları - Ege Bulvar Konutları - Ege Flora Konutları - Etimesgut Elvan Kent Evleri - Entepe Konutları - Etimesgut Eston Eryaman Evleri - Gordion Konutları - Gökkuşağı Evleri - Göksu Park Konutları - Göksu Metro Kent Konutları - Gökte Şehir Konutları - Güney Park Konutları - Gürmen Murat Evleri - Hayat Sebla Evl. - Ihlara Konutları - Işın Hyency Konutları - Karina Evleri - Kayrapark Konutları - Kervan Park Sitesi - Lale Kent Konutları - Mesa Camlıpark Evleri - Mesa Dora Evleri - Mia Bulut Evleri - Nascor İncek - Nevbahar Kon. - Okyanus Plaza - Park Oran Kon. - Park Premium Teras Evler - Parkvadi Batı - Parkvadi Evleri - Rönesans Neva Konakları - Rose Garden Residence - Rüya Kent Evl. - Söğütözü Konutları - Simge Şehir Evleri - Şafaktepe Platin Konutları - Trend Çankaya Residence - Tepe Prime Konutları - Urankent Elit Konutları - Vega Studios Konutları - Yonca Evler Yeni Mahalle Demet Kent Evleri - Zirvekent Konut.

ANKARADAKİ LÜKS OTELLER

Aktif Metropolitan - Ankara Hiltonsa - Kızılcahamam Tatil - Bilkent Oteli - Anadolu Oteli - Capital Plaza - City Otel Res. - Dedeman Hotel - Elit Palas - Esenboğa Airport - Gordion Hotel - Etap Altınel - İlci Residence - Radisson Sas - Ramada Ankara - Sheraton Hotel - Sürmeli Hotel - Swissotel Ankara -

ANKARADAKİ ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ

Acity Outlet AVM - Ankamall AVM - Antares AVM - Arcadium AVM - Armada AVM - Bilkent Center - FTZ AVM - Galleria AVM - Millenium Outlet

ANKARADAKİ ÖZEL OKULLAR/KOLEJLER

Aykan Koleji - Bilim Özel Okulları - Büyük Kolej - Gazi Koleji - ODTÜ Okulları - Özel Arı Okulları - Özel Bilkent Okul. - Özel Çağrı Okul. - Özel Ceceli Okul. - Evrensel Okulları - Özel Maya Okul. - Özel Meltem Okul. - Özel Pınar Eğitim - Özel Sevgi Okul. - Özel Tevfik Fikret - Özel Yüce Okulları - Ank. TED Koleji - Yükselen Koleji

ANKARADAKİ ÖZEL HASTANELER

29 Mayıs Hastanesi - 100. Yıl Hast. - Veni Vidi Hastanesi - Akay Hastanesi - Magnet Tıp Mer. - Başkent Üniv. Has. - Bayındır Hastanesi - Çağ Hastanesi - Çankaya Hasta. - Güven Hastanesi - Hasvak Gün Hast. - Kavaklıdere Umut - Keçiören Hastanesi - Kudret Göz Hast. - Maya Göz Hast. - Mesa Hastanesi - Özel Bilgi Hast. - Lokman Hekim Hast. - Uzmanlar Tıp Merkezi

ANKARADAKİ ÖZEL ÜNİVERSİTELER

Atılım Üniv. Başkent Üniv. Bilkent Üniv. Çankaya Üniv. TOBB Üniv. Ufuk Üniv.

ANKARADAK LUKS CAFELER & RESTAURANTLAR & BARLAR & PASTANELER

Chocolate Cafe CV City Voice Liva Pastaneleri Minna's Hot Spot Bistro Piano Plus Restaurant Sushico Restaurant

Bilkent Oteli ve Konferans Merkezi

Bilkent Oteli Resimleri

Bilkent Oteli

Resmi Büyütmek için tıkla

Bilkent Oteli

Resmi Büyütmek için tıkla

lgili Etiketler : Bilkent Oteli - Ankara Bilkent Oteli - Ankara - Ankaradaki Oteller - Ankaradaki Hoteller - Ankara Lüks Oteller - Oteller - Otel - Hotel - Hoteller - Lüks Oteller - 5 Yıldızlı Oteller  

Bilkent Otel

Bilkent Otel 1991 yılından bu yana uluslararası çağdaş otelcilik anlayışını, kesintisiz değişim ve atılım ilkesiyle birleştirerek 5 yıldızlı bir otelin gerektirdiği donanımla hizmet vermektedir. Aynı zamanda Konferans Merkezi olması nedeniyle iş dünyasının çok çeşitli beklentilerini de yerine getirmektedir.

Bilkent Otel her türlü istek ve ihtiyacınızı karşılamak üzere, içinde ve yakın çevresinde bulunan sosyal imkanlarıyla; konakladığınız süreyi özel zamanlara dönüştürebileceğiniz seçenekler sunmaktadır. Bilkent Otel şehrin kalabalığı ve gürültüsünden uzakta, evinizi aratmayacak konfor ve huzurla hizmette fark yaratmaktadır.

Bilkent Üniversitesi' nin dünyanın önde gelen eğitim kuruluşları arasında yer almasını sağlamada güçlü desteği vermek amacıyla kurulmuş olan Bilintur A.Ş. olarak;

Bilkent Otel Odaları

* Bilkent Otel Standart Odalar
- 84 oda
- 2 değişik yatak tipi (geniş yatak veya 2 adet tek kişilik yatak)
- Direkt telefon
- Uydu yayınlı TV
- Quadriga İnteraktif TV Sistemi (Tv'den ücretli film,müzik yayını ve internet bağlantısı)
- Klima
- Elektronik kilit
- Özel kasa
- Pantolon ütüsü
- Saç kurutma makinesi
- Minibar Mönü
- 24 saat oda servisi

* Bilkent Otel Connected Odalar
- Ayrı ayrı kullanılabildiği gibi, arzu edildiği takdirde içinden geçişli hale de getirilebilen odalar. (2 adet)

* Bilkent Otel Konak 27 Executive Odalara Özel Olarak
- Oturma grupları
- Çalışma masaları
- Modem ve internet bağlantısı
- Faks makinesi
- Sesli mesaj
- Jakuzi
- Çay ve kahve için su ısıtıcı, fincan seti, çay, kahve

* Bilkent Otel Kral Daire'sine Özel Olarak
- İki bölüm, oturma odası ve yatak odası
- Salonu da bulunan yatak odası
- Giyinme bölümü
- 8 kişilik özel yemek masası
- 2 ayrı oturma grubu
- Buhar banyosu
- Misafirler için ayrı tuvalet
- Şömine
- Müzik seti
- Balkon

Bilkent Otel Oda Servisi

Kahvaltı seçenekleri, sandviçten kuzu şiş kebabına gün boyu spesiyalleri, alkollü ve alkolsüz içecekler ve kokteyl barımızdan seçmelerle Oda Servisiniz 24 saat hizmetinizdedir.

Bilkent Otel Düğün ve Ziyafet

Ankara'nın en büyük balo salonlarından biri olan Sakarya Balo Salonu, danslı akşam yemeği düzeninde 900, banket düzeninde 1000, kokteyl düzeninde ise 2000 kişiyi ağırlayabilecek kapasiteye sahiptir. Sütunsuz olan salon istenildiği taktirde, ses geçirmeyecek şekilde 3'e de bölünebilmektedir.

İzmir Salonu danslı akşam yemeği düzeninde 250, banket düzeninde 320, kokteyl düzeninde de 400 kişilik konuğa kadar olan davetlilerinize ev sahipliği yapabilmektedir.

Daha küçük çaplı organizasyonlar için de; danslı akşam yemeği düzeninde 100, banket düzeninde 130, kokteyl düzeninde ise 150 kişi kapasiteli Ankara Salonu kullanılabilmektedir.

Sıcak yaz akşamlarında, 900 kişiden 1500 kişiye kadar olan yemek, kokteyl, düğün gibi davetlerinizde en güzel anıları yaratabilmek için Havuzbaşımız da hizmetinizdedir.

Bilkent Otel ve Kongre ve Toplantı Salonları

Bilkent Otel ve Konferans Merkezi-Ankara, çağdaş otelcilik anlayışı ile günümüzün gereksinimlerine uygun en modern teknoloji ve donatımlarla, her tür organizasyonun yapılabileceği toplantı ve konferans salonlarını sizlerin kullanımına sunuyor.

İş dünyasına farklı bir soluk getiren Bilkent Otel ve Konferans Merkezi-Ankara, küçük çaptaki kutlamalardan konferans ve önemli toplantılara kadar her türlü etkinliğe mekânlar yaratıyor. Toplantının konusu, süresi ve katılımcı sayısı ne olursa olsun; teknolojiyle konforun birleştiği salonlarımızdan biri, beklentilerinizi mutlaka karşılayacaktır. Tüm salonlarımızda; ses ve ışık sistemi, havalandırma sistemi, telefon, bilgisayar-internet bağlantısı, müzik yayını, yangın alarm sistemi, televizyon-video, tepegöz, fotokopi, flip chart ve diğer toplantı olanakları sunulmaktadır. Ayrıcalıklar sunmak, Bilkent Otel ve Konferans Merkezi-Ankara'nın geleneğidir. Tümü gün ışığı alan ve her türlü prezentasyon için elverişli beş adet toplantı salonu fuayesi ile birlikte sizlere dinamik bir çalışma ortamı sunuyor. Kaliteli hizmet anlayışı, kusursuz yiyecek – içecek servisi ve özel toplantı paketi alternatifleri ile tüm toplantı salonlarımız hizmetinizdedir.

Bilkent Otel ve Konferans Merkezi-Ankara'nın bütün toplantı üniteleri adlarını, Anadolu'ya binlerce yıldan beri hayat veren ırmaklardan almışlardır. Bu yaklaşım, doğaya ve Anadolu'ya duyulan saygının somut bir ifadesidir.

Bilkent Otel Restaurant ve Barlar

Akdeniz Mutfağı
10 yilda “lezzet markası” haline gelen“Akdeniz Mutfağı”, siz değerli konuklarına daha iyi hizmet vermek amacı ile, dekorasyonundan mönüsüne kadar yepyeni bir konsept ile hizmete girdi.

Akdeniz Mutfağı, 140 kişilik oturma kapasitesi, stil sahibi tasarımı ile restoran kısmı, içki veya hafif atıştırmalar için “bar lounge” kısmı ile misafirlerini ağırlamaya hazır.

Profesyonel ekibimiz eşliğinde, eşsiz tatların sunulduğu, şıklık ve samimiyeti birleştiren “açık mutfak” konsepti yeni mekanımızda yine devam ediyor.

Çarsamba- Cuma –Cumartesi geceleri canlı müzik sunumu ile , sizlere hoş ve keyifli saatler yaşatmak için hazırız.

Değişmeyen tek şey, sizlerin mutlak memnuniyetini hedefleyen kusursuz hizmet anlayışımızdır.

Akvaryum Bar
Değerli Konuklarımız, Otelimizdeki renovasyon çalışmaları nedeniyle, "Akvaryum Bar" kapalıdır. Bar hizmeti, otelimizin (-)1.Katında bulunan "Akdeniz Mutfağı" restoranımızın özel bar kısmında verilmektedir.

Bilkent Otel Servis ve Aktiviteler

Ashram Spa
Sizi günün stresinden ve yorgunluğundan alıp, Bilkent Otel Ashram SPA uzmanlığı ile Doğu Asya'nın mistik ve huzurlu yaylalarına götürüyoruz...

Bilkent Otel Ashram SPA hergün saat 11:30-23:30 saatleri arasında siz değerli misafirlerimizin hizmetindedir.

Havuz
Gelin, yılın tüm yorgunluğunu Bilkent Otel'in havuzunda çıkartın. Şehrin kalabalığından uzakta, yerli ve yabancı her türlü içeceği bulabileceğiniz Snack Bar' da içinizi serinletin. Üzerinize çökecek rehaveti, havuz başındaki hamaklarda keyif yaparak bir rüyaya dönüştürün...

Sunday Brunch

Ankara'da Sunday Brunch geleneğini başlatan Bilkent Otel 11.00-15.00 saatleri arasında sizleri padişah sofrası zenginliğinde seçeneklerle ağırlıyor.

Sizler, Pazar gününüzün özel kahvaltısına devam ederken, çocuklarınız da Oyun Odası'nda palyaçolarla birlikte eğlenebilirler. 0 - 6 yaştaki çocuklarınız ücretsiz, 7-12 yaş arası ise %50 indirimli olarak ağırlanmaktadır.

Pazar Brunch Büfesi kişi başı 39.50.-YTL (39.500.000.-TL) KDV, çay, kahve, konsantre meyve suyu ve meşrubat dahildir.

Çocuklar İçin
Siz güneşin tadını çıkartırken çocuklarınız havuz bahçesinde bulunan mini çocuk parkımızda eğlenebilir veya siz Pazar günü brunchının eşsiz lezzetlerini tadarken Oyun Odası'ndaki palyaçolarla vakit geçirebilirler.

İnternet, Transfer, Otopark, Kuaför
- Wireless (ücretsiz kablosuz internet); tüm odalar,lobi alanı, tüm toplantı salonları ve konferans salonu içinde ve fuayesinde, restoran ve barda wireless üzerinden ücretsiz internet kullanım olanağımız mevcuttur.
İnternet köşemiz; Lobi üst fuayede bulunan internet köşemizde iki adet bilgisayar ve lazer yazıcı 24 saat misafirlerimizin kullanımına açıktır.
- Ayrıcalıklı bir konaklamayı tercih eden ve kişisel bir servisin rahatlık ve konforundan faydalanmak isteyen misafirlerimize, istekleri doğrultusunda yapılabilecek transfer olanaklarımızı Standart Servis ve Özel (VIP) Servis olarak öneriyoruz. Randevu sistemi ile çalışan lüks ve konforlu araçlarla, havaalanı ve Bilkent Otel arasındaki transfer hizmetleri, tam gün özel kiralama, şehiriçi transferler 7 gün 24 saat mümkündür.
- Otelimizin 700 araç kapasiteli açık otoparkı ücretsiz olarak 24 saat hizmetinizdedir.
- Bay ve bayan konuklarımıza ayrı salonlarda hizmet veren kuaförlerimiz, saat 08:30 - 18:00 saatleri arasında hizmetinizdedir.

Bilkent Otel ve Konferans Merkezi İletişim Bilgisi
Adres : Bilkent 1. Cadde 06800 Bilkent -Ankara
Tel. : 0 312 266 46 86 (Pbx)
Faks : 0 312 266 46 79
Web Sitesi : www.bilkentotel.com.tr
E-posta : info@bilkentotel.com.tr