Ankaradaki Lks Evler , Ankaradaki Villalar , Ankaradaki Rezidanslar , Ankaradaki Oteller , Ankaradaki zel Hastaneler , Ankaradaki zel Okullar , Ankara TOK , Ankara KPTA , Mortgage , Konut Kredileri

Ankarada Lks Yaam , Lks Evler , zel Hastaneler , zel niversiteler , Cafeler
Ankara |  Ankarann Tarihi |  Ankara Bykehir Belediyesi |  Ankara Resimleri |  Ankara Ticaret Odas
Ankara Kalesi |  Atakule |  Ankara nemli Telefonlar Ankara Toki |  Ankara OSTM Organize Sanayi Blgesi
Ankara vedik Organize Sanayi Blgesi |  Ankara Emlak Firmalar |  RE/MAX |  Realty World |  Belmek
Beltek |  Ankara Mimarlk Firmalar |  Ankara Dekorasyon Firmalar | 

ANKARADAKİ LÜKS EVLER VİLLALAR

312 Ulusoy City - 400 Evler - Ada Evleri - Aloha Evleri - Akkent Konutları - Akman Condominium Daireleri - Aktürk Çankaya Evleri - Aktürk Stüdyo Evleri - Aktürk Teras Evleri - Aktürk Çankaya Park Evleri - Angora Evleri - Ankara Ankara - Antares Konutları - Arinna Park Evleri - Avrupa Mahallesi Konutları - Ayma Evleri - Beysu Park Kon. - Bilgetürk Manzara - Bilkent Bahçe Evl. - Çankaya Bilkent Konutları - Çayyolu Eston Konutları - Çankaya Batı Yakası Konutları - Besa Nova Evleri - Çankaya Elit Park Sitesi - Divan Konutları - Dora Evleri - Ege Botanik Konutları - Ege Bulvar Konutları - Ege Flora Konutları - Etimesgut Elvan Kent Evleri - Entepe Konutları - Etimesgut Eston Eryaman Evleri - Gordion Konutları - Gökkuşağı Evleri - Göksu Park Konutları - Göksu Metro Kent Konutları - Gökte Şehir Konutları - Güney Park Konutları - Gürmen Murat Evleri - Hayat Sebla Evl. - Ihlara Konutları - Işın Hyency Konutları - Karina Evleri - Kayrapark Konutları - Kervan Park Sitesi - Lale Kent Konutları - Mesa Camlıpark Evleri - Mesa Dora Evleri - Mia Bulut Evleri - Nascor İncek - Nevbahar Kon. - Okyanus Plaza - Park Oran Kon. - Park Premium Teras Evler - Parkvadi Batı - Parkvadi Evleri - Rönesans Neva Konakları - Rose Garden Residence - Rüya Kent Evl. - Söğütözü Konutları - Simge Şehir Evleri - Şafaktepe Platin Konutları - Trend Çankaya Residence - Tepe Prime Konutları - Urankent Elit Konutları - Vega Studios Konutları - Yonca Evler Yeni Mahalle Demet Kent Evleri - Zirvekent Konut.

ANKARADAKİ LÜKS OTELLER

Aktif Metropolitan - Ankara Hiltonsa - Kızılcahamam Tatil - Bilkent Oteli - Anadolu Oteli - Capital Plaza - City Otel Res. - Dedeman Hotel - Elit Palas - Esenboğa Airport - Gordion Hotel - Etap Altınel - İlci Residence - Radisson Sas - Ramada Ankara - Sheraton Hotel - Sürmeli Hotel - Swissotel Ankara -

ANKARADAKİ ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ

Acity Outlet AVM - Ankamall AVM - Antares AVM - Arcadium AVM - Armada AVM - Bilkent Center - FTZ AVM - Galleria AVM - Millenium Outlet

ANKARADAKİ ÖZEL OKULLAR/KOLEJLER

Aykan Koleji - Bilim Özel Okulları - Büyük Kolej - Gazi Koleji - ODTÜ Okulları - Özel Arı Okulları - Özel Bilkent Okul. - Özel Çağrı Okul. - Özel Ceceli Okul. - Evrensel Okulları - Özel Maya Okul. - Özel Meltem Okul. - Özel Pınar Eğitim - Özel Sevgi Okul. - Özel Tevfik Fikret - Özel Yüce Okulları - Ank. TED Koleji - Yükselen Koleji

ANKARADAKİ ÖZEL HASTANELER

29 Mayıs Hastanesi - 100. Yıl Hast. - Veni Vidi Hastanesi - Akay Hastanesi - Magnet Tıp Mer. - Başkent Üniv. Has. - Bayındır Hastanesi - Çağ Hastanesi - Çankaya Hasta. - Güven Hastanesi - Hasvak Gün Hast. - Kavaklıdere Umut - Keçiören Hastanesi - Kudret Göz Hast. - Maya Göz Hast. - Mesa Hastanesi - Özel Bilgi Hast. - Lokman Hekim Hast. - Uzmanlar Tıp Merkezi

ANKARADAKİ ÖZEL ÜNİVERSİTELER

Atılım Üniv. Başkent Üniv. Bilkent Üniv. Çankaya Üniv. TOBB Üniv. Ufuk Üniv.

ANKARADAK LUKS CAFELER & RESTAURANTLAR & BARLAR & PASTANELER

Chocolate Cafe CV City Voice Liva Pastaneleri Minna's Hot Spot Bistro Piano Plus Restaurant Sushico Restaurant

Bilkent Center Alışveriş Merkezi

Bilkent Center AVM Resimleri

Bilkent Center Alışveriş Merkezi

Resmi Büyütmek için tıkla

Bilkent Center Alışveriş Merkezi

Resmi Büyütmek için tıkla

lgili Etiketler : Bilkent Center - Bilkent Center AVM - Bilkent Center Outlet Alışveriş Merkezi - Bilkent Center AVM - Ankara - Ankaradaki Alışveriş Merkezleri - Ankaradaki AVMLER - Ankaradaki Outlet Merkezleri - Alışveriş Merkezi - Alışveriş Merkezleri - AVM - AVMLER - Outlet Center - Outlet Merkezleri  

Bilkent Center Alışveriş Merkezi

Bilkent Center Alışveriş Merkezi; Tepe Emlak ve Metro AG işbirliği ile 1998 yılında Ankara'da açılmıştır. 99.751 m2 üzerinde faaliyet gösteren alışveriş merkezi, açıldığı günden bu yana kalite standardını hep yüksek tutmayı başarmıştır. Modern bir alışveriş ve eğlence merkezi olan Bilkent Center Alışveriş Merkezi; içerisinde faaliyet gösteren farklı sektörlerden 23 ayrı firma ile uyum içerisinde müşterilerine hizmet vermektedir. Bilkent Center Alışveriş Merkezi; mağaza karmasında Real, Praktiker, Tepe Home, Marks & Spencer gibi markalar ve Cinebonus'un yanında çocuk eğlence merkezi, bebek bakım odası ve food court ile modern bir yaşam merkezidir.

Haftada 200.000 kişi tarafından ziyaret edilen Bilkent Center Alışveriş Merkezi; her yaş gurubuna alışveriş ve eğlence olanağı sağlamaktadır. Modern mimarisi, ferah atmosferi, geniş otoparkı ile gündelik yaşama kolaylık getirmektedir. İsmi ve titiz işletmeciliği ile bir anlamda moda haline gelen Bilkent Center Alışveriş Merkezi Ankara' nın en gözde alışveriş merkezi olmayı başarmıştır.

Bilkent Center Alışveriş Merkezi Hizmetler

Bilkent Center Alışveriş Merkezi ziyaretçilerine seçkin bir alışveriş deneyimi sunar. Haftada 200.000 kişinin ziyaret ettiği Bilkent Center sürekli yenilenerek ziyaretçileri için en iyi ve en seçkin alışveriş keyfini hedefler.

- Bilkent Center Alışveriş Merkezi Kapalı Otopark
- Bilkent Center Alışveriş Merkezi Açık Otopark

3 katlı, açık 640, kapalı 1293 araç kapasitelik otoparkı, Ankara’nın birçok yerinden toplu taşıma araçlarıyla ulaşılabilen özel konumu, yenilenen ve sayıları artırılan özel alanları (bebek bakım odaları, mini oyun parkı), klimalı ve doğal ışıkla aydınlatılmış alışveriş merkezi ile Bilkent Center alışveriş tutkunları için adeta özel yapılandırılmış bir yaşam merkezdir.

- Bilkent Center Alışveriş Merkezi Oyun Parkı
Bilkent Center yıl boyunca düzenlenen özel gün ve sosyal etkinlikleri ile ziyaretçilerine eğlenceden keyfe her şey dahil bir alışveriş deneyimi sunar. Şehrin gürültüsü ve stresinden arındırılmış Ankara’nın dışında Bilkent’in merkezinde bulunan Bilkent Center Alışveriş Merkezi ziyaretçilerinin alışveriş keyiflerini güvence altına alır.

- Food Court
- Bebek Bakım Odası

Bilkent Center Alışveriş Merkezi Cinebonus Sinemaları
Rezarvasyon : 0 312 266 16 27

Bilkent Center Alışveriş Merkezi Ulaşım

Bilkent yerleşkesinin kent merkezine uzaklığı yaklaşık 12 km, şehirlerarası otobüs terminaline uzaklığı yaklaşık 5 km, tren garına uzaklığı yaklaşık 8 km, Esenboğa Havalimanı’na uzaklığı ise yaklaşık 36 km’dir.

Bilkent yerleşkesine ulaşım, Eskişehir Yolu' ndan köprülü bir kavşak bağlantısı ile erişilen 26m’lik bir yol ile sağlanmaktadır. Alanın toplu taşım olanakları olarak Bilkent Üniversitesi servis araçları, minibüs ve belediye otobüsleri sayılırken, çok yakın zamanda halen inşaat çalışmaları devam etmekte olan metro ile erişimin çok daha hızlı ve kolay olacağı söylenebilir.

Güvenpark’tan kalkan belediye otobüsleri, Milli Müdafa Caddesi, İnönü Bulvarı ve Eskişehir Yolu güzergahını izleyerek Bilkent Köprülü Kavşağı’ndan sola döner. Beytepe Kampüs Yolunu takiben Bilkent Çamlık Sitesinden ring yapıp, Bilkent III konutlarına da uğradıktan sonra aynı güzergahtan geri döner. Belediye otobüsleri, hafta içi ve Cumartesi günleri sabah 6.30’dan, gece 22:30’a, Pazar günleri ise sabah 7:00’den gece 22:30’a kadar hizmet vermektedir.

Bilkent Center Alışveriş Merkezi İletişim Bilgisi
Adres : Bilkent Center İşletme Müdürlüğü 06533 Ankara
Tel. : 0 312) 266 05 16 (Pbx)
Faks : 0 312 266 05 19
Web Sitesi : www.bilkentcenter.com.tr