Ankaradaki Lks Evler , Ankaradaki Villalar , Ankaradaki Rezidanslar , Ankaradaki Oteller , Ankaradaki zel Hastaneler , Ankaradaki zel Okullar , Ankara TOK , Ankara KPTA , Mortgage , Konut Kredileri

Ankarada Lks Yaam , Lks Evler , zel Hastaneler , zel niversiteler , Cafeler
Ankara |  Ankarann Tarihi |  Ankara Bykehir Belediyesi |  Ankara Resimleri |  Ankara Ticaret Odas
Ankara Kalesi |  Atakule |  Ankara nemli Telefonlar Ankara Toki |  Ankara OSTM Organize Sanayi Blgesi
Ankara vedik Organize Sanayi Blgesi |  Ankara Emlak Firmalar |  RE/MAX |  Realty World |  Belmek
Beltek |  Ankara Mimarlk Firmalar |  Ankara Dekorasyon Firmalar | 

ANKARADAKİ LÜKS EVLER VİLLALAR

312 Ulusoy City - 400 Evler - Ada Evleri - Aloha Evleri - Akkent Konutları - Akman Condominium Daireleri - Aktürk Çankaya Evleri - Aktürk Stüdyo Evleri - Aktürk Teras Evleri - Aktürk Çankaya Park Evleri - Angora Evleri - Ankara Ankara - Antares Konutları - Arinna Park Evleri - Avrupa Mahallesi Konutları - Ayma Evleri - Beysu Park Kon. - Bilgetürk Manzara - Bilkent Bahçe Evl. - Çankaya Bilkent Konutları - Çayyolu Eston Konutları - Çankaya Batı Yakası Konutları - Besa Nova Evleri - Çankaya Elit Park Sitesi - Divan Konutları - Dora Evleri - Ege Botanik Konutları - Ege Bulvar Konutları - Ege Flora Konutları - Etimesgut Elvan Kent Evleri - Entepe Konutları - Etimesgut Eston Eryaman Evleri - Gordion Konutları - Gökkuşağı Evleri - Göksu Park Konutları - Göksu Metro Kent Konutları - Gökte Şehir Konutları - Güney Park Konutları - Gürmen Murat Evleri - Hayat Sebla Evl. - Ihlara Konutları - Işın Hyency Konutları - Karina Evleri - Kayrapark Konutları - Kervan Park Sitesi - Lale Kent Konutları - Mesa Camlıpark Evleri - Mesa Dora Evleri - Mia Bulut Evleri - Nascor İncek - Nevbahar Kon. - Okyanus Plaza - Park Oran Kon. - Park Premium Teras Evler - Parkvadi Batı - Parkvadi Evleri - Rönesans Neva Konakları - Rose Garden Residence - Rüya Kent Evl. - Söğütözü Konutları - Simge Şehir Evleri - Şafaktepe Platin Konutları - Trend Çankaya Residence - Tepe Prime Konutları - Urankent Elit Konutları - Vega Studios Konutları - Yonca Evler Yeni Mahalle Demet Kent Evleri - Zirvekent Konut.

ANKARADAKİ LÜKS OTELLER

Aktif Metropolitan - Ankara Hiltonsa - Kızılcahamam Tatil - Bilkent Oteli - Anadolu Oteli - Capital Plaza - City Otel Res. - Dedeman Hotel - Elit Palas - Esenboğa Airport - Gordion Hotel - Etap Altınel - İlci Residence - Radisson Sas - Ramada Ankara - Sheraton Hotel - Sürmeli Hotel - Swissotel Ankara -

ANKARADAKİ ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ

Acity Outlet AVM - Ankamall AVM - Antares AVM - Arcadium AVM - Armada AVM - Bilkent Center - FTZ AVM - Galleria AVM - Millenium Outlet

ANKARADAKİ ÖZEL OKULLAR/KOLEJLER

Aykan Koleji - Bilim Özel Okulları - Büyük Kolej - Gazi Koleji - ODTÜ Okulları - Özel Arı Okulları - Özel Bilkent Okul. - Özel Çağrı Okul. - Özel Ceceli Okul. - Evrensel Okulları - Özel Maya Okul. - Özel Meltem Okul. - Özel Pınar Eğitim - Özel Sevgi Okul. - Özel Tevfik Fikret - Özel Yüce Okulları - Ank. TED Koleji - Yükselen Koleji

ANKARADAKİ ÖZEL HASTANELER

29 Mayıs Hastanesi - 100. Yıl Hast. - Veni Vidi Hastanesi - Akay Hastanesi - Magnet Tıp Mer. - Başkent Üniv. Has. - Bayındır Hastanesi - Çağ Hastanesi - Çankaya Hasta. - Güven Hastanesi - Hasvak Gün Hast. - Kavaklıdere Umut - Keçiören Hastanesi - Kudret Göz Hast. - Maya Göz Hast. - Mesa Hastanesi - Özel Bilgi Hast. - Lokman Hekim Hast. - Uzmanlar Tıp Merkezi

ANKARADAKİ ÖZEL ÜNİVERSİTELER

Atılım Üniv. Başkent Üniv. Bilkent Üniv. Çankaya Üniv. TOBB Üniv. Ufuk Üniv.

ANKARADAK LUKS CAFELER & RESTAURANTLAR & BARLAR & PASTANELER

Chocolate Cafe CV City Voice Liva Pastaneleri Minna's Hot Spot Bistro Piano Plus Restaurant Sushico Restaurant

Bayındır Hastanesi

Bayındır Hastanesi Resimleri

Bayındır Hastanesi

Resmi Büyütmek için tıkla

Bayındır Hastanesi

Resmi Büyütmek için tıkla

lgili Etiketler : Bayındır Hastanesi - Özel Bayındır Hastanesi - Ankara Ada Hastanesi - Ankara - Ankaradaki Özel Hastaneler - Ankaradaki Tıp Merkezleri - Hastane - Hastaneler - Özel Hastaneler - Tıp Merkezleri - Özel Tıp Merkezleri  

Bayındır Hastanesi

Bayındır Hastanesi Poliklinik Hizmetleri

Bayındır Hastanesi Poliklinik Hizmetlerimiz akademik kariyerlerindeki başarılarının yanısıra deneyimli ve seçkin doktorlarımız tarafından yürütülmektedir. Toplam 39 branşta tıbbi hizmet verilen polikliniğimizde resmi tatil ve pazar günleri dışında hafta içi 08:30-20:00 Cumartesi günü 08:30-18:00 saatleri arasında randevu verilmektedir. Randevu talebinizi (Gün, saat ve bölüm olarak) 0312 287 90 00 numaralı telefona iletmeniz yeterli olacaktır. Randevu saatinde hastanemize başvurduğunuzda bölüm hasta danışmanı ve bölüm hemşiresi size işlemler konusunda yardımcı olacaktır.

Bayındır Hastanesi Yatılı Tedavi Hizmetleri

Bayındır Hastanesi Yataklı Tedavi katları, Yoğun Bakım ve tedavi katları olmak üzere toplam 169 yataktan oluşmaktadır.

Katlarımız tek ve iki kişilik odalarla birlikte tercihe göre ikili-üçlü suit odalardan oluşmaktadır. Odalarımız rahat edebileceğiniz konfor ve tıbbi donanıma sahip olmakla birlikte , hasta güvenliği açısından hemşire çağrı sistemi ,acil çağrı sistemi ile donatılmıştır.

Yatıştan sonra bölüm Hemşireleri ve bölüm hasta danışmanı tıbbi bakımınızın yanısıra sizi evinizde gibi hissettirmek için gereken her türlü sıcak ilgiyi gösterecektir.Katlarımızda uluslararası standartlarda her 3-4 hastaya bir hemşire bakım vermektedir.

Bayındır Hastanesi Yoğun Bakım Üniteleri ise uluslararası standartlarda tüm teknik donanıma sahip ekipmanlarla donatılmış , konusunda uzman Doktor ve Hemşire kadrosuyla hizmet vermektedir. Yoğun Bakımlarda 1 hastaya 1 hemşire bakım vermektedir.

Bayındır Hastanesi Acil Servis Hizmetleri

Bir hastanenin verebileceği en önemli hizmetlerin başında acil hasta tedavisi yer alır. Bu inançla Bayındır Hastanesi Acil Servis Ünitemiz tüm branşlarda 24 saat hizmet verir.

Acil Servisimiz her türlü hasta talebini karşılayabilmek amacıyla herzaman tecrübeli Dr, Hemşire, Ambulans, Porter, Şoför ve Portatif tüm teknik donanımıyla hazır bulunmaktadır. Hastanemizi günün 24 saati 0312 287 90 00 numaralı telefondan arayarak ambulans talebini iletmeniz yeterli olacaktır.

Bayındır Hastanesine durum ve adresinizi bildirdiğiniz andan itibaren ambulans ve sağlık ekibimiz size ulaşmak için hareket edecektir.

Bayındır Hastanesi Acil Servisimize müracat eden hastalarımıza yoğun bakım ünitesinde yapılabilecek her türlü tıbbi işlem ve girişim yapılabilmektedir.

Bayındır Hastanesi Tıbbi Görüntüleme ve Laboratuar

Bayındır Hastanesi Tıbbi Görüntüleme ve tanı Merkezimiz, her türlü hastalığın tanı ve tedavisine olanak tanıyacak en son ve kendi sınıflarının en üst teknolojik düzeyine sahip cihazlarla donatılmıştır. Zaman içerisindeki yeni teknolojiler sistemlerimize uyarlanmaktadır. Laboratuvarımızda 24 saat kesintisiz her türlü tetkikler hızlı ve yüksek güvenilirlilikte yapılmaktadır. Sonuçlar, 15 günlük ve aylık olarak Uluslararası Kalite Kontrol Programı dahilinde yurtdışındaki merkezler ile karşılaştırılmakta ve sonuçların güvenilirliliği doğrulanmaktadır.

Tetkik sonuçlarınızın % 95 i, 1-2 saat içerisinde, % 5 gibi az çalışılan tetkikleriniz ise 2-3 gün içerisinde sonuçlanmaktadır. Sonuçlara ulaşmak için ilgili banko hasta danışmanını veya laboratuvarı arayabilirsiniz.

Bayındır Hastanesi Ameliyathaneler

Bayındır Hastanesi Ameliyathanesi, teknolojinin en son olanaklarından faydalanılarak kurulmuştur. Toplam 5 oda ve 1 kateter laboratuvarından oluşan ameliyathanemizde uluslararası enfeksiyon kontrol yöntemleri uygulanmaktadır. Planlı ameliyatların hafta içi 08:30 -18:00, hafta sonu 08:30-13:00 saatleri arasında yapıldığı ameliyathanemiz, günün 24 saati acil ameliyatlara olanak tanıyan teknik donanım ve sağlık ekibiyle hizmet vermektedir.

Bayındır Hastanesi Vizyonu

Biz insanların sağlık bakım ihtiyacı olduğunda gelmek istedikleri ilk yer , modern sağlık hizmetinin gelişiminde önder ve insanların çalışmak için tercih ettikleri yer olacağız.

Bayındır Hastanesi Misyonu

Dünyanın seçkin sağlık kuruluşları arasında yer almak için;
İnsanların sağlık bakım ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılamayı hedefler.

Bayındır Hastanesi Değerleri
- Önce Hasta ve Ailesi
- Önce Tıp Etiği
- Ölçümlere Dayalı Hizmet
- Dayanışma
- Sürekli Gelişim
- Samimiyet/Merhamet
- Kalıcı Güven

Bayındır Hastanesi Kalite Politikası

Misyon, vizyon ve değerlerimiz doğrultusunda;

- Biz birlikte çalıştığımız ve hizmet verdiğimiz insanları önemsiyoruz.
- Biz mükemmelliyet, etkinlik ve yeterliliğe önem veriyoruz
- Biz "Bakımımızla gurur duyuyoruz" sözünü ilke edinerek hastalarımıza en üst düzeyde bakım sağlıyoruz.
- Biz hizmet, kalite ve bir sanat olarak bakımın sağlanması ve sürdürülmesi için tıbbi ekibimizle güçlü ve etkili bir iletişimin gerekliliğine inanıyoruz.
- Biz, bakımın kalitesine odaklanmış , gururlu, becerikli çalışanlarımızın yaptıkları işleri takdir ediyoruz
- Biz gücümüzü ve kalıcılığımızı, hastalarımızın, toplumun sağlık bakım ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik en etkin yöntemleri kullanma üzerine kurduk
- Biz, hastalarımızın haklarını koruyor ve onların haklarına saygı gösteriyoruz

Bayındır Hastanesi İletişim Bilgisi

Bayındır Hastanesi Merkez
Adres : Eskişehir Yolu Söğütözü 06520 Ankara
Tel. : 0 312 287 90 00
Faks : 0 312 285 07 33
Web Sitesi : www.bayindirhastanesi.com.tr
E-posta : merkez@bayindirhastanesi.com.tr

Bayındır Hastanesi Kavaklıdere
Adres : Atatürk Bulvarı No:201 Kavaklıdere 06680 Ankara
Tel. : 0 312 428 08 08
Faks : 0 312 428 06 29
E-posta : kavaklidere@bayindirhastanesi.com.tr