Ankaradaki Lks Evler , Ankaradaki Villalar , Ankaradaki Rezidanslar , Ankaradaki Oteller , Ankaradaki zel Hastaneler , Ankaradaki zel Okullar , Ankara TOK , Ankara KPTA , Mortgage , Konut Kredileri

Ankarada Lks Yaam , Lks Evler , zel Hastaneler , zel niversiteler , Cafeler
Ankara |  Ankarann Tarihi |  Ankara Bykehir Belediyesi |  Ankara Resimleri |  Ankara Ticaret Odas
Ankara Kalesi |  Atakule |  Ankara nemli Telefonlar Ankara Toki |  Ankara OSTM Organize Sanayi Blgesi
Ankara vedik Organize Sanayi Blgesi |  Ankara Emlak Firmalar |  RE/MAX |  Realty World |  Belmek
Beltek |  Ankara Mimarlk Firmalar |  Ankara Dekorasyon Firmalar | 

ANKARADAKİ LÜKS EVLER VİLLALAR

312 Ulusoy City - 400 Evler - Ada Evleri - Aloha Evleri - Akkent Konutları - Akman Condominium Daireleri - Aktürk Çankaya Evleri - Aktürk Stüdyo Evleri - Aktürk Teras Evleri - Aktürk Çankaya Park Evleri - Angora Evleri - Ankara Ankara - Antares Konutları - Arinna Park Evleri - Avrupa Mahallesi Konutları - Ayma Evleri - Beysu Park Kon. - Bilgetürk Manzara - Bilkent Bahçe Evl. - Çankaya Bilkent Konutları - Çayyolu Eston Konutları - Çankaya Batı Yakası Konutları - Besa Nova Evleri - Çankaya Elit Park Sitesi - Divan Konutları - Dora Evleri - Ege Botanik Konutları - Ege Bulvar Konutları - Ege Flora Konutları - Etimesgut Elvan Kent Evleri - Entepe Konutları - Etimesgut Eston Eryaman Evleri - Gordion Konutları - Gökkuşağı Evleri - Göksu Park Konutları - Göksu Metro Kent Konutları - Gökte Şehir Konutları - Güney Park Konutları - Gürmen Murat Evleri - Hayat Sebla Evl. - Ihlara Konutları - Işın Hyency Konutları - Karina Evleri - Kayrapark Konutları - Kervan Park Sitesi - Lale Kent Konutları - Mesa Camlıpark Evleri - Mesa Dora Evleri - Mia Bulut Evleri - Nascor İncek - Nevbahar Kon. - Okyanus Plaza - Park Oran Kon. - Park Premium Teras Evler - Parkvadi Batı - Parkvadi Evleri - Rönesans Neva Konakları - Rose Garden Residence - Rüya Kent Evl. - Söğütözü Konutları - Simge Şehir Evleri - Şafaktepe Platin Konutları - Trend Çankaya Residence - Tepe Prime Konutları - Urankent Elit Konutları - Vega Studios Konutları - Yonca Evler Yeni Mahalle Demet Kent Evleri - Zirvekent Konut.

ANKARADAKİ LÜKS OTELLER

Aktif Metropolitan - Ankara Hiltonsa - Kızılcahamam Tatil - Bilkent Oteli - Anadolu Oteli - Capital Plaza - City Otel Res. - Dedeman Hotel - Elit Palas - Esenboğa Airport - Gordion Hotel - Etap Altınel - İlci Residence - Radisson Sas - Ramada Ankara - Sheraton Hotel - Sürmeli Hotel - Swissotel Ankara -

ANKARADAKİ ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ

Acity Outlet AVM - Ankamall AVM - Antares AVM - Arcadium AVM - Armada AVM - Bilkent Center - FTZ AVM - Galleria AVM - Millenium Outlet

ANKARADAKİ ÖZEL OKULLAR/KOLEJLER

Aykan Koleji - Bilim Özel Okulları - Büyük Kolej - Gazi Koleji - ODTÜ Okulları - Özel Arı Okulları - Özel Bilkent Okul. - Özel Çağrı Okul. - Özel Ceceli Okul. - Evrensel Okulları - Özel Maya Okul. - Özel Meltem Okul. - Özel Pınar Eğitim - Özel Sevgi Okul. - Özel Tevfik Fikret - Özel Yüce Okulları - Ank. TED Koleji - Yükselen Koleji

ANKARADAKİ ÖZEL HASTANELER

29 Mayıs Hastanesi - 100. Yıl Hast. - Veni Vidi Hastanesi - Akay Hastanesi - Magnet Tıp Mer. - Başkent Üniv. Has. - Bayındır Hastanesi - Çağ Hastanesi - Çankaya Hasta. - Güven Hastanesi - Hasvak Gün Hast. - Kavaklıdere Umut - Keçiören Hastanesi - Kudret Göz Hast. - Maya Göz Hast. - Mesa Hastanesi - Özel Bilgi Hast. - Lokman Hekim Hast. - Uzmanlar Tıp Merkezi

ANKARADAKİ ÖZEL ÜNİVERSİTELER

Atılım Üniv. Başkent Üniv. Bilkent Üniv. Çankaya Üniv. TOBB Üniv. Ufuk Üniv.

ANKARADAK LUKS CAFELER & RESTAURANTLAR & BARLAR & PASTANELER

Chocolate Cafe CV City Voice Liva Pastaneleri Minna's Hot Spot Bistro Piano Plus Restaurant Sushico Restaurant

Armada Alışveriş Merkezi

Armada AVM Resimleri

Armada Alışveriş Merkezi

Resmi Büyütmek için tıkla

Armada Alışveriş Merkezi

Resmi Büyütmek için tıkla

lgili Etiketler : Armada - Armada AVM - Armada Outlet Alışveriş Merkezi - Armada AVM - Ankara - Ankaradaki Alışveriş Merkezleri - Ankaradaki AVMLER - Ankaradaki Outlet Merkezleri - Alışveriş Merkezi - Alışveriş Merkezleri - AVM - AVMLER - Outlet Center - Outlet Merkezleri  

Armada Alışveriş Merkezi

Tarihin eski çağlarından beri, agoralarda, açık ve kapalı pazar alanlarında takas yöntemi ile başlayan ve Lidya’lılardan sonra para karşılığı devam eden alışveriş, bedestenlerden ve dünyadaki ilk “mall” kabul edilen Kapalı Çarşı’lardan yola çıkarak ‘50lerde ABD’de, ‘80lerden sonra da ülkemizde yaygınlaşmaya başlayan alışveriş merkezlerine yönelmiş durumdadır.

Alışveriş merkezleri, günümüzde sadece alışveriş amacı ile gidilen mekanlardan çok, ziyaretçilere pek çok seçeneği bir arada sunan, konforlu, keyifli, rahat ortamlar sağlayan ve artık sosyal yaşamımızın vazgeçilmez bir parçasına dönüşen “yaşam merkezleri” haline gelmiştir.

İşte bu yaşam merkezlerinden biri, Ankara’ nın yeni gelişmekte olan Eskişehir Yolu’nun Söğütözü mevkiinde 28 Eylül 2002 tarihinde açtı. Söğütözü İnşaat ve İşletme A.Ş. tarafından yapılan bu alışveriş merkezi ve iş merkezinin adı ARMADA.

Bu çalışma karmaşık kentsel bir program ve konumdan yola çıkarak kentliye yaşam sevinci verebilecek bir çevre oluşturma çabasıdır. Kısaca bir “kent içinde kent” projesidir.

Yapımına Eylül 1999’da başlanan ve 28 Eylül 2002 de açılan ARMADA, benzerleri içinde seçkin, üst düzeyde ve çekici bir alışveriş merkezi oluşturmak amacı ile tasarlanmış, dış ve iç mimari tasarımı ve imalatları üzerinde özenle çalışılmış bir alışveriş ve iş merkezi kompleksidir. Yaklaşık 30.000 m2 büyüklüğünde bir arsa üzerinde toplam inşaat alanı 125.000 m2 olup 21 katlı bir ofis kulesi ve çarşı bloğu olmak üzere iki ana bölümden oluşmaktadır.

Ana girişi Eskişehir Yolu’na cepheli olarak tasarlanan binanın iki uzun yan cephesindeki girişler haricinde arka cephede market katına açılan girişle 4 ayrı noktadan yaya girişi ve 1 noktadan da otopark girişi olmak üzere toplam 5 girişi bulunmaktadır.

Üç bodrum katında projelendirilmiş 2000 araçlık otoparka ek olarak, 800 araçlık açık otopark ve ofis katlarının kiracılarının kullanımı için ayrılmış 300 araçlık kapalı otopark ile toplam 3100 araçlık otopark kapasitesi bulunmaktadır.

Yaklaşık 32.000 m2 kiralanabilir alana sahip Alışveriş Merkezinde 45 m2 ile 2000 m2 arasında değişen büyüklükte, birçok sektöre ait toplam 156 mağaza bulunmaktadır. Ayrıca, sosyal ve kültürel istekleri de yanıtlamak amacıyla Tüze Grup tarafından en son sinema teknolojisinin uygulandığı Armada Sinemaları 11 salonu ve teknolojinin son adımlarından biri olan Sinema Park projesi ile hizmet vermektedir.

Armada artık bir alışveriş merkezi olmanın çok ötesinde bir yaşam merkezi olarak hizmet vermektedir. . .

Armada Alışveriş Merkezi Müşteri Servisleri

Armada Alışveriş Merkezi, ziyaretçilerimizin ulaşımlarını kolaylaştırmak ve konforlu hale getirmek amacıyla müşteri servis hizmeti de vermektedir. Servislerimiz Armada İş Kulesi’nin önünden kalkmaktadır. Armada mağazalarından minimum 5,00 YTL’ lik alışveriş yaparak fatura/fişin danışma noktasından onaylatılması halinde gidilecek güzergaha ait servis kuponu müşteri danışmanı tarafından sizlere verilmektedir. Servis kuponu olmayan ziyaretçilerimiz servislerden yararlanamamaktadır. Servis kuponları ve servis araçları güzergahlara göre farklı renkte olup başka bir güzergaha ait servis kuponu ile servis aracına binilememektedir. Servis kuponu onaylanan tarih ve saat için geçerli olacaktır. Servislerimiz EGO otobüs duraklarına 50 metre mesafede durabilmekte ve ayakta yolcu alamamaktadır. Hava şartları ve teknik sorunlar nedeniyle servislerimiz seferden kaldırılabilir.

Armada Avşar Sinemaları İletişim Bilgisi

Avşar Armada Sinemaları Ankaralılara yepyeni sinema keyifleri sunuyor.

Türkiye'de eşi benzeri olmayan Sinema Parkı, eğitimcilere, öğrencilere ve ailelere hiç görmedikleri yepyeni bir eğitim aracı sağlıyor. Armada Sinema Parkı'nın 6 salonunda, 6 ayrı teknolojiyi bulabilirsiniz.

Tel. : 0 312 219 16 00
Faks : 0 312 219 15 49

Armada Alışveriş Merkezi İletişim Bilgisi
Adres : Eskişehir Yolu No:6 A Blok Kat:1 06520 Söğütözü - Ankara
Tel. : 0 312 219 13 19
Faks : 0 312 219 13 30
Web Sitesi : www.armadasite.com
E-posta : info@armadasite.com