Ankaradaki Lks Evler , Ankaradaki Villalar , Ankaradaki Rezidanslar , Ankaradaki Oteller , Ankaradaki zel Hastaneler , Ankaradaki zel Okullar , Ankara TOK , Ankara KPTA , Mortgage , Konut Kredileri

Ankarada Lks Yaam , Lks Evler , zel Hastaneler , zel niversiteler , Cafeler
Ankara |  Ankarann Tarihi |  Ankara Bykehir Belediyesi |  Ankara Resimleri |  Ankara Ticaret Odas
Ankara Kalesi |  Atakule |  Ankara nemli Telefonlar Ankara Toki |  Ankara OSTM Organize Sanayi Blgesi
Ankara vedik Organize Sanayi Blgesi |  Ankara Emlak Firmalar |  RE/MAX |  Realty World |  Belmek
Beltek |  Ankara Mimarlk Firmalar |  Ankara Dekorasyon Firmalar | 

ANKARADAKİ LÜKS EVLER VİLLALAR

312 Ulusoy City - 400 Evler - Ada Evleri - Aloha Evleri - Akkent Konutları - Akman Condominium Daireleri - Aktürk Çankaya Evleri - Aktürk Stüdyo Evleri - Aktürk Teras Evleri - Aktürk Çankaya Park Evleri - Angora Evleri - Ankara Ankara - Antares Konutları - Arinna Park Evleri - Avrupa Mahallesi Konutları - Ayma Evleri - Beysu Park Kon. - Bilgetürk Manzara - Bilkent Bahçe Evl. - Çankaya Bilkent Konutları - Çayyolu Eston Konutları - Çankaya Batı Yakası Konutları - Besa Nova Evleri - Çankaya Elit Park Sitesi - Divan Konutları - Dora Evleri - Ege Botanik Konutları - Ege Bulvar Konutları - Ege Flora Konutları - Etimesgut Elvan Kent Evleri - Entepe Konutları - Etimesgut Eston Eryaman Evleri - Gordion Konutları - Gökkuşağı Evleri - Göksu Park Konutları - Göksu Metro Kent Konutları - Gökte Şehir Konutları - Güney Park Konutları - Gürmen Murat Evleri - Hayat Sebla Evl. - Ihlara Konutları - Işın Hyency Konutları - Karina Evleri - Kayrapark Konutları - Kervan Park Sitesi - Lale Kent Konutları - Mesa Camlıpark Evleri - Mesa Dora Evleri - Mia Bulut Evleri - Nascor İncek - Nevbahar Kon. - Okyanus Plaza - Park Oran Kon. - Park Premium Teras Evler - Parkvadi Batı - Parkvadi Evleri - Rönesans Neva Konakları - Rose Garden Residence - Rüya Kent Evl. - Söğütözü Konutları - Simge Şehir Evleri - Şafaktepe Platin Konutları - Trend Çankaya Residence - Tepe Prime Konutları - Urankent Elit Konutları - Vega Studios Konutları - Yonca Evler Yeni Mahalle Demet Kent Evleri - Zirvekent Konut.

ANKARADAKİ LÜKS OTELLER

Aktif Metropolitan - Ankara Hiltonsa - Kızılcahamam Tatil - Bilkent Oteli - Anadolu Oteli - Capital Plaza - City Otel Res. - Dedeman Hotel - Elit Palas - Esenboğa Airport - Gordion Hotel - Etap Altınel - İlci Residence - Radisson Sas - Ramada Ankara - Sheraton Hotel - Sürmeli Hotel - Swissotel Ankara -

ANKARADAKİ ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ

Acity Outlet AVM - Ankamall AVM - Antares AVM - Arcadium AVM - Armada AVM - Bilkent Center - FTZ AVM - Galleria AVM - Millenium Outlet

ANKARADAKİ ÖZEL OKULLAR/KOLEJLER

Aykan Koleji - Bilim Özel Okulları - Büyük Kolej - Gazi Koleji - ODTÜ Okulları - Özel Arı Okulları - Özel Bilkent Okul. - Özel Çağrı Okul. - Özel Ceceli Okul. - Evrensel Okulları - Özel Maya Okul. - Özel Meltem Okul. - Özel Pınar Eğitim - Özel Sevgi Okul. - Özel Tevfik Fikret - Özel Yüce Okulları - Ank. TED Koleji - Yükselen Koleji

ANKARADAKİ ÖZEL HASTANELER

29 Mayıs Hastanesi - 100. Yıl Hast. - Veni Vidi Hastanesi - Akay Hastanesi - Magnet Tıp Mer. - Başkent Üniv. Has. - Bayındır Hastanesi - Çağ Hastanesi - Çankaya Hasta. - Güven Hastanesi - Hasvak Gün Hast. - Kavaklıdere Umut - Keçiören Hastanesi - Kudret Göz Hast. - Maya Göz Hast. - Mesa Hastanesi - Özel Bilgi Hast. - Lokman Hekim Hast. - Uzmanlar Tıp Merkezi

ANKARADAKİ ÖZEL ÜNİVERSİTELER

Atılım Üniv. Başkent Üniv. Bilkent Üniv. Çankaya Üniv. TOBB Üniv. Ufuk Üniv.

ANKARADAK LUKS CAFELER & RESTAURANTLAR & BARLAR & PASTANELER

Chocolate Cafe CV City Voice Liva Pastaneleri Minna's Hot Spot Bistro Piano Plus Restaurant Sushico Restaurant

Antares Alışveriş Merkezi

Antares AVM Resimleri

Antares Alışveriş Merkezi

Resmi Büyütmek için tıkla

Antares Alışveriş Merkezi

Resmi Büyütmek için tıkla

lgili Etiketler : Antares - Antares AVM - Antares Outlet Alışveriş Merkezi - Antares AVM - Ankara - Ankaradaki Alışveriş Merkezleri - Ankaradaki AVMLER - Ankaradaki Outlet Merkezleri - Alışveriş Merkezi - Alışveriş Merkezleri - AVM - AVMLER - Outlet Center - Outlet Merkezleri  

Antares Alışveriş Merkezi

Antares Nedir?
Samanyolun'da yer alan akrep takım yıldızının "kızıl dev" ya da "kalb al akrab" yani "akrebin kalbi" olarak anılan en parlak yıldızıdır.

Güneşten 60.000 kat daha parlak ve 400 kat daha büyük olan Antares, Samanyolu'nun parlak yıldızları içinde en kırmızı olanlar arasındadır.

Antares; büyüklüğü ve parlaklığı ile Başkent'e yakışan bir merkez olarak, bu ışığı yakın ve uzak çevresine daha şimdiden yaymaktadır.

410.000 m2.'lik toplam inşaat alanında; 222.000 m2. kapalı alana sahip dev alışveriş merkezi, 613 konutu kapsayan konforlu yaşam kuleleri ve iş merkezi ile sadece Ankara'nın değil Türkiye'nin gurur duyacağı bir yatırıma "Antares" adı ile imza atılmaktadır.

Antares Alışveriş Merkezi Renkli Bir Yaşam

150 metre genişliğinde, 340 metre uzunluğunda, 2 ana kata ve 3 ara kata sahip olan Antares Alışveriş Merkezi' in toplam kapalı alanı 222.000 m2'dir.

Katlarında; 16 m. genişliğinde ferah sokak yerleşimi sayesinde her mağazanın eşiy koşullarda algılanmasına olanak vermekte ve gün ışığının aydınlattığı alanında, hem ziyaretçilerin hem de mağaza sahiplerinin dış dünya ile bağlarını korumaktadır.

200'ü aşkın mağazası ile 112.100 m2'lik kiralanabilir alana sahip olan Antares Alışveriş Merkezi; alışveriş koridorları üzerinde konforlu duraklamaların yapılabileceği 3 büyük Atriuma sahiptir.

Asansör, yürüyen merdiven ve yaya iniş merdivenleri ile merkez içindeki hareketlilik için alternatifler bulunmaktadır.

Dünya çapındaki güçlü konumu Türkiye'de de koruyan, gıda ve gıda dışı gruplarda kaliteli ürün yelpazesi ile güven kazanmış alışveriş devi Real Hipermarket'in...

Ve zengin ürün grubu ile güvenilir ev yapı marketi Praktiker'in de Ankara'daki 2. mağazaları...

Teknolojiyi, tasarım harikası elektronik ürünleri, kahverengi ve beyaz eşyada sayısız alternatifi bir arada bulunduran elektronik mağazası...

Çocuk oyun alanı, kendi restaurantı ile 4000m2'lik Bowling ve Boccia Salonu'da har yaştan eğlenceyi içinde barındırmaktadır.

6000 araçlık otopark kapasitesi ile Antares Alışveriş Merkezi; ziyaretçilerini giriş ve çıkışlarda büyüklüğüne yaraşan bir rahatlıkla karşılamaktadır.

Antares Alışveriş Merkezi' nin panoramik Ankara manzaralı, 2000 kişilik oturma kapasitesi Food Court katı ile alışveriş merkezinin dışında yer alan 3 özel restaurantı, herkesin beğenisine uygun lezzetleri ile konuklarını ağırlayacaktır.

15 salonda aynı anda 3500 kişiye sinema keyfini yaşatacak ve alışveriş merkezi içinden olduğu gibi bağımsız giriş-çıkış ile de gün boyu sinema severleri ağırlayacak olan modern bir sinema kompleksi de Antares' i diğer alışveriş merkezlerine göre güçlü kılan özellikleri arasındadır.

Antares Alışveriş Merkezi Konumu

Antares Alışveriş Merkezi; Ankara'nın kuzeyinde Etlik Kasalar bölgesinde konumlanmıştır. Alışveriş merkezi yoğunluğunun Başkent'in batısında toplanmış olması, yoğun nüfusa sahip ilçelerin sınırları içindeki Antares Alışveriş Merkezi' ni konumu ile de eşsiz kılmaktadır. Antares Alışveriş Merkezi, dünya standartlarını aşan konsepti ve mimarisi ile Başkent'in alışveriş ve eğlence konusundaki yönünü değiştirecek bir yıldız olarak parlamaktadır.

Caddeler, bulvarlar ve çevreyolları ile sorunsuz karayolu ulaşımına sahip bölgenin, otobüs, dolmuş ve Kızılay - Batıkent metrohattından bağlantılı olarak da ulaşım olanağı bulunmaktadır.

Antares Alışveriş Merkezi İletişim Bilgisi
Adres : Halil Sezai Erkut Cad. Kasalar Mevkii Etlik - Ankara
Tel : 0 312 322 88 48
Faks : 0 312 344 11 45
Web Sitesi : www.antaresavm.com.tr
E-posta : info@antaresavm.com.tr